З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г
З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г

Краніосакральна остеопатія

«Природа лікує, лікар допомагає» - Гіппократ. Ми створені природою і маємо все, щоб бути здоровими! Завдання лікаря — запустити внутрішні механізми самооздоровлення пацієнта.

Черепно-крижова система людини тісно пов’язує хребет з кістками черепа, сідницями, спинним і головним мозком, а також спинномозковою рідиною. У цій єдиній системі є постійні ритмічні коливання, які неможливо відчути. Але при їх порушенні відбувається негативний вплив на організм в цілому. Наприклад, при травмах черепа може виникнути сколіоз або міжхребцеві грижа або випинання.

Краніосакральна терапія є абсолютно безболісним, ефективним методом лікування шляхом ручного впливу на черепно-крижову систему людини. Ця терапія КСТ нормалізує краніосакральний ритм і внутрішньочерепний тиск, впливає на рефлекторні зони. Він здатний підвищити опірність організму до будь-яких захворювань.

Як працює CCC?

Процедура виконується лежачи на спині. Остеопат ледь помітними рухами впливає на череп, хребет, м’язи та фасції пацієнта. Також оцінюється амплітуда рухів його кісток, симетрія обох сторін тіла людини. Знімаються спазми під руками, відновлюється правильний рух спинномозкової рідини. Знімає спазми і затискачі. Тривалість однієї процедури близько 45-60 хвилин. Зазвичай ефект триває від п’яти до семи днів.

Кількість і режим проведення сеансів лікар підбирає індивідуально, враховуючи стан пацієнта і його реакцію на процедуру. КСТ позитивно впливає на курс основного лікування в комплексі.

Показання до процедури:

 • Патології ЛОР-системи;
 • Патології зубощелепної системи;
 • Часті головні болі і мігрені;
 • Хронічні болі в спині і шиї;
 • Порушення центральної нервової системи;
 • Емоційні розлади, перевантаження і стреси;
 • Хронічна втома;
 • Зниження імунітету і багато іншого.

CCT терапія також використовується як профілактичний захід для підтримки гарного здоров’я.

Інформація для батьків: KST полегшує переносимість носіння брекетів у перші тижні після встановлення брекетів. Позбавте дитину від головного болю!

Інформація для майбутніх мам: терапія КСТ дуже позитивно впливає на загальний стан вагітної, знімає нервове напруження, болі в спині – пов’язані з фізичними навантаженнями, покращує настрій.

Назва процедури
Тривалість
Ціна (грн)
Краніосакральна остеопатія
70 хвилин
2500
Зверева
Зверєва Тетяна
Остеопат, кінезіолог

  Запис до остеопата

  Відправити повідомлення

   Send message

     Запис до дієтолога

      Запис до остеопата

        Запис до отоларінголога

         Запис до стоматолога

          Дитяче відділення

          Відправити повідомлення

           Send message

             Запис до дієтолога

              Запис до остеопата

                Запис до отоларінголога

                 Запис до стоматолога

                  Дитяче відділення