З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г
З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г

Цифровий дизайн посмішки (DSD)

Побачити, як буде виглядати ваша посмішка після реконструкції зубів, ще до початку її проведення? Сьогодні це реально завдяки технології Digital Smile Design.  Вона дає можливість “приміряти” посмішку, як приміряють новий одяг в бутику. Ви відразу побачите зміни, які відбудуться після реставрування зубного ряду та оціните, як вони покращують ваш зовнішній вигляд.

Завдяки DSD лікар з легкістю змоделює вашу посмішку та складе план стоматологічних маніпуляцій (вирівнювання, лазерне відбілювання зубів тощо), які необхідні для досягнення бажаного результату. Це допоможе зекономити час та гроші пацієнта, надасть йому можливість долучитися до проектування  власної зовнішності.

VixClinic запрошує вас до спільної творчості!

Що таке технологія Digital Smile Design

Цифровий дизайн посмішки (він же DSD), дозволяє пацієнту побачити результати  лікування ще до його початку на цифровому фото. Завдяки цьому він може прийняти зважене рішення про те, чи варті такі зміни у зовнішності витрачених на це коштів.  Також Digital Smile Design дає  йому можливість брати активну участь у створенні власної посмішки на всіх етапах лікування.

Перевагами використання цієї технології можна назвати:

 • можливість вибрати бажаний зовнішній вигляд зубів (форму, відтінок емалі тощо);
 • відповідність кінцевих результатів попередньо створеній моделі;
 • швидкість обміну даними зі спеціалістами зуботехнічної лабораторії;
 • отримання  лікарем можливості відстежувати ефективність лікування на кожному етапі, при необхідності – внести корективи. Це можливо завдяки точному програмному аналізу;
 • активна взаємодія між пацієнтом і стоматологом, що забезпечує порозуміння в питаннях лікування, реставрації та інших маніпуляцій з зубами для досягнення бажаного ефекту.

Таким чином, DSD стоматологія дає кожній людині можливість не тільки мріяти про красиву усмішку, але й швидко перетворити мрії на реальність.

Досвідчений стоматолог в процесі моделювання посмішки обов’язково бере до уваги стать пацієнта, його вік, особливості рис обличчя та зубощелепної системи. Також він уважно підбирає робочий матеріал, щоб зовнішній вигляд зубів після всіх маніпуляцій був близьким до природного.

Спілкування з лікарем у VixClinic відбувається в комфортній та затишній атмосфері. Ви можете показати спеціалісту фото усмішок, які вам подобаються, та висловити власні побажання. Стоматолог також продемонструє результати, яких вдалося досягти з попередніми пацієнтами, щоб ви оцінили його професіоналізм.

Далі виконуються наступні дії:

 • професійна фото- та відеозйомка наявних даних;
 • аналіз фото, обговорення результатів з пацієнтом. На цьому етапі він може висловлювати побажання щодо кольору, розміру та форми зубів, завдяки чому створюється новий дизайн посмішки;
 • після вибору ідеального варіанту відтворюється прототип омріяної усмішки, примірюються тимчасові вініри.

Протягом кількох днів ви можете остаточно все обдумати, обсудити результати з близькими та прийняти остаточне рішення.

Змініть життя на краще разом з VixClinic

З часом навіть якісно виконана реставрація зубів може втратити привабливість – стертися, втратити блиск чи змінити колір. Це не додає людині впевненості у собі та може призвести до появи серйозних психологічних проблем. Щоб запобігти цьому, звертайтеся у сучасну медичну клініку та користуйтеся усіма можливостями   естетичної стоматології. Створена за допомогою DSD цифрова посмішка дасть можливість побачити, як ви будете виглядати, якщо довіритесь справжнім професіоналам своєї справи!

Етапи технології Digital Smile Design:

 • після консультаційного огляду, знімається серія фото пацієнта і робляться відбитки щелеп. Після обробки фото спеціальною програмою, створюється ескіз ідеальної посмішки;
 • отриманий ескіз передається на техніку для створення воскової моделі зубів (Wax-up);
 • потім, форма примірюється пацієнтові;
 • далі, роблять ще одну фотосесію і пацієнт отримує фото з “новими” зубами, які можна, у випадку необхідності, зкорегувати, щоб після цього затвердити.

Після затвердження – починається процес лікування, за вже абсолютно спрогнозованим візуальним результатом.

Чи варто казати, що технологія цифрового дизайну посмішки потребує не дешевого професійного обладнання, програмного забезпечення і кваліфікованого фахівця, який пройшов спеціальне навчання.

Оскільки у VixClinic є все необхідне для цифрового дизайну посмішки, справа за малим – прийти і підібрати нову ідеальну посмішку на ваш смак.

  Запис до нутриціолога

  Відправити повідомлення

    Запис до дієтолога

     Запис до остеопата

       Запис до отоларінголога

        Запис до стоматолога

         Дитяче відділення

          Запис до нутриціолога

          Відправити повідомлення

            Запис до дієтолога

             Запис до остеопата

               Запис до отоларінголога

                Запис до стоматолога

                 Дитяче відділення