З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г
З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г

Лікування пародонтиту у Києві старе

Сучасні технології у стоматології дозволяють зробити лікування зубів і ротової порожнини максимально ефективним і безболісним. А діагностичне обладнання дає можливість лікарям за короткий термін отримати повну і об’єктивну картину стану пацієнта.

Аппарат «Florida Probe» – саме таке діагностичне «диво». Його функція в тому, щоб дати точну і розгорнуту інформацію про стан пародонту пацієнта.
Пародонт – це тканини, які оточують зуб: ясна, ясенна кістка. Розповсюджені захворювання пародонту у людини, нажаль, вельми велика. Дані Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я стверджують, що вже у віці 15 – 18 років захворювання пародонту зустрічаються у 50-80% пацієнтів. А серед людей, чий вік – 35-45 років, це число досягає 98%.

Сучасні технології і висока кваліфікація стоматологів дають можливість проводити ефективне і якісне лікування, навіть у найбільш занедбаних випадках.
Безперечно, запорука успішного лікування – повна і правильна діагностика. Для визначення стану пародонту у Медичному центрі VixClinic використовується інноваційний апарат «Florida Probe».

Апарат «Florida Probe» дозволяє зафіксувати ознаки, якими характеризується пародонтит: рухливість зубів, кровоточивість ясен, пародонтальні кармани, атрофію ясен, запалення і т.д.

Для повної діагностики необхідно близько 20 хвилин. Результати обстеження дуже точні. Лікар може безпомилково поставити діагноз і максимально точно спланувати лікування. При обстеженні не виникає ніяких неприємних відчуттів. Зондом керує комп’ютерна система. Дослідження проходить максимально комфортно для пацієнта. Як і у багатьох інших недуг, ранні стадії пародонтиту можуть протікати без деяких симптомів і неприємних відчуттів. Але апаратура зафіксує найменші зміни у тканинах – навіть ті, про які пацієнт ще й не запідозрив.

Оскільки дані будуть збережені у комп’ютері – при наступних обстеженнях можна буде порівняти минулий і нинішній стан пародонту. В даний час при діагностуванні стану пародонту не існує аналогів рівних апарату «Florida Probe» по інформативності, точності і об’єктивності.

  Запис до нутриціолога

  Відправити повідомлення

    Запис до дієтолога

     Запис до остеопата

       Запис до отоларінголога

        Запис до стоматолога

         Дитяче відділення

          Запис до нутриціолога

          Відправити повідомлення

            Запис до дієтолога

             Запис до остеопата

               Запис до отоларінголога

                Запис до стоматолога

                 Дитяче відділення