З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г
З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г

Реставрація зубів у Києві стара

Вартість реставрації зубів

Художня реставрація - від 2500 грн/зуб

Фотополімерна реставрація - від 1000 грн/зуб

Керамічна реставрація:

E-max - від 8400грн/зуб

Полевошпатна - від 19800грн/зуб

Рівні і білі зуби сьогодні – це невід’ємна частина впевненої у собі людини. Нажаль, зубний ряд не завжди ідеальний від природи. У цьому випадку виправити ситуацію можна зробивши реставрацію зубів.

Реставрація зубів – це відновлення їх форми та кольору. З її допомогою можна змінити положення зуба у зубному ряді, змінити колір зуба (зробити по кольору ідентичному сусіднім зубам або поміняти колір одразу декількох), скоригувати щілину між зубами.

Лікарі Медичного центру VixClinic відновлять красу зубів і зроблять вашу усмішку бездоганною. До послуг пацієнтів широкий вибір кольорів різних відтінків, що дозволить отримати зуби ідентичні до існуючих.

Які ж бувають варіанти реставрацій?

Художня реставрація зубів – це композитне відновлення зуба, його форми з імітацією всіх його шарів. При цьому враховується колір, фактура і оптичні властивості.
- Художня реставрація (1 зуб) від 2500 гривень

Фотополімерна реставрація – це лікування, яке забезпечить відновлення форми, кольору і функцій зуба. Важливу роль відіграє колір для пацієнтів різного віку.
- Фотопрлімерна реставрація (1 зуб) від 1000 гривень
Відомо, що з віком зуби темнішають. Іноді тільки лише висвітлення зубів надає пацієнтові більш молодий вигляд і навпаки.

Важливим фактором естетики зуба є його форма. Ідеальною вважається форма зуба, що не пошкоджений процесом природнього патологічного стирання зубів, з вираженим текстурним ріжучим краєм. Неможна забувати і про блиск, притаманний здоровій емалі. Вираженість бугрів, глибин фісур, кут нахилу скатів впливають не тільки на здатність зуба повноцінно приймати участь у процесі жування, але й на міцність конструкції, створеної при реставрації зуба. Завдяки досвіду і можливостям, стоматологи VixClinic зроблять реставрацію зуба навіть при сильній його руйнації.

Реставрація вінірами

Керамічна реставрація (1 вінір)
- E-max від 8400 гривень
- Полевошпатний від 19800
Здорові і рівні зуби, красива посмішка – запорука здоров’я та упевненості людини. Маючи успішний досвід, а також високу кваліфікацію – стоматологи VixClinic створять «голівудську посмішку», незалежно від способу реставрації.

 

Відправити повідомлення

  Send message

    Запис до дієтолога

     Запис до остеопата

       Запис до отоларінголога

        Запис до стоматолога

         Дитяче відділення

         Відправити повідомлення

          Send message

            Запис до дієтолога

             Запис до остеопата

               Запис до отоларінголога

                Запис до стоматолога

                 Дитяче відділення