З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г
З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г

Імплантація зубів у Києві

Імплантація зубів

Імплантація зубів — найбільш прогресивний та ефективний метод відновлення втраченого зуба. Це підтверджується сотнями клінічних досліджень. Однак, хоч процедура і стала рутинною, це все-таки операція і має певні умови, які варто враховувати під час підготовки.

Імплантація зубів Київ у нашій клініці VixCliniс проводилась не одній тисячі пацієнтів. Якщо це цікаво і Вам, то слід дізнатись про процедуру більше.

Імплантація зубів: огляд

Імпланти, на відміну від природних зубів, не схильні до карієсу, виглядають, як свої природні, не змінюють початковий колір. Однак як і у випадку з природними, штучні зуби можна втратити, якщо не доглядати їх або робити це неправильно.

Відразу після імплантації і до повного загоєння м’яких тканин необхідно дотримуватись наступних правил гігієни:

 • уникати гарячих і холодних напоїв та їжі, солоного, кислого, перченого та твердої їжі;
 • чистити спеціальною післяхірургічною щіткою післяопераційну ділянку до моменту зняття швів;
 • намагатися пережовувати їжу здоровою стороною щелепи.
 • Використовувати для догляду за ротовою порожниною спеціальну зубну пасту та після хірургічний ополіскувач.
 • Уникати фізичних навантажень протягом трьох днів

Що таке імплантація зубів?

Імплантація зуба — це сучасний спосіб відновлення зубного ряду. Щоб встановити зубний імплант, потрібно провести цілий комплекс процедур, що займає досить багато часу. Технічно імплантування є операцією, під час якої в кісткову тканину вживлюється штучний корінь зуба.

Дана операція передбачає хірургічне втручання, але попередньо проводяться діагностика та планування процедури.

Є певні показання щодо призначення імплантації:

 • відсутність одного зуба, коли інші одиниці зубного ряду цілком здорові;
 • односторонні та двосторонні кінцеві дефекти зубних рядів — це відсутність жувальних зубів, якщо говорити простіше;
 • повна відсутність зубів на верхній або нижній щелепі, чи на обох щелепах;

З яких частин складається зубний імплант?

Більшість людей помилково думає, що імплантат — це вже «готовий штучний зуб». Однак не все так однозначно. Імплантом є штучний корінь у поєднанні з надійною опорою для коронки. Зазвичай цей корінь виготовляється з титану та має діаметр 3-5 мм. Цей стержень вживлюється в кісткову тканину, не викликає алергію і не відчужується людським організмом. Титан абсолютно біологічно інертний матеріал.

Будова імплантованого зуба доволі проста — це й забезпечило їхню високу ефективність і надійність. Його конструкцію можна розділити на три частини:

 1. Тіло — це штучний корінь, який вживлюється у кісткову тканину щелепи. Найчастіше ця частина виглядає як гвинт або стержень із загостренням на кінці.
 2. Верхівка — найвужча частина імплантату з вираженим різьбленням, відповідає кореневому апексу природного зуба.
 3. Шия є верхньою, зовнішньою частиною імплантату. Саме до цієї частини кріпляться формувач ясен, а поверх нього абатмент з коронкою.

З яких частин складається зубний імплант?

Етапи імплантації зубів

Класичне встановлення імплантату зуба налічує вже 40-річну історію. Для цього методу використовуються стандартні кореневі імпланти, які по формі наближені до кореню природних зубів. При класичній імплантації потрібна певна кількість кісткової тканини за обсягом, щоб імплант був надійно зафіксований у кістки.

Інтеграція імплантату в кістковій тканині зазвичай триває від 3-6 місяців. Цей час витрачається переважно на приживлення імплантатів. Сама процедура імплантації при нормальному стані кістки триває 20 хвилин. Запланована імплантація зубів — етапи будуть наступні:

 1. Діагностика — вивчення КТ та дослідження стану порожнини рота. Вивчення стану кісткової тканини. Стану всіх зубів та ясен ротової порожнини. Тільки після цього лікар може скласти план лікування.
 2. Лікування зубів та ясен, якщо потрібно — назначається професійна гігієна зубів.
 3. Хірургічний етап: видалення тих зубів, які мають негативний прогноз. Проводиться кісткова пластика, якщо є показання до цього. Проведення аугментації та вживлення імплантату та тимчасової коронки.
 4. Встановлення постійної коронки в залежності від того, яка сила щеплення імплантату в кістковій тканині. Спеціальний прибор допомагає побачити щільність фіксації імплантату в кістковій тканини.

Діагностика

У стоматологічній клініці VixCliniс для складання чіткого та ефективного плану лікування, продумання всіх нюансів і отримання очікуваного результату — потрібна дуже ретельна діагностика. Після такого собі усного опитування, ми переходимо до дій, тобто проводимо діагностичні заходи, які передбачають:

 • обов’язково спеціаліст буде вимагати від пацієнта здати аналіз крові;
 • в клініці пацієнт може зробити 3Dдослідження об’єму та стану кісткової тканини. За необхідності відновити необхідний об’єм кісткової тканини і використати її навіть в дуже складних випадках для розвантаження імплантату.
 • у складних випадках, ми можемо зробити КТ суглобів або панорманий знімок за потреби.

Під час першого візиту лікар проводить повний огляд порожнини рота. Спеціаліст обов’язково звертає увагу на стан слизової оболонки, стан прикусу та зубів, наявність зубних протезів, тощо. Робиться повний фотопротокол  всього зубощелепного апарату. За допомогою цього, можна більш детально прорахувати реабілітацію.

Після всіх досліджень, та консиліуму з лікарями різних напрямків, якщо є патології, неправильний прикус, не вистачає великої кількості зубів, ускладнене дихання носом, хруст суглобів, головний біль або цукровий діабет — складається повний план лікування з урахуванням усіх особливостей стану пацієнта.

Тільки після діагностики та зіставлення детального плану можна говорити про подальші процедури. За необхідності лікар може порекомендувати замінити старі пломби та лікування карієсу. При глибокому ураженні зуба внаслідок карієсу знадобиться лікування каналів у лікаря ендодонта, який зможе якісно пролікувати зуб та відновити коронкову частину зуба при повному руйнуванні. Приведення ясен до нормального стану.

Залежно від кількості кісткової тканини встановлюється метод лікування. Терміни та етапи імплантації зубів визначаються для кожного окремого випадку індивідуально. Бувають випадки, коли процедура проходить лише за один візит, але таке можливо лише у разі своєчасного звернення до клініки.

Після лікування ясен, а за необхідності й лікування інших одиниць зубного ряду, зазвичай встановлюється корінь. Загалом сама процедура займає від півгодини часу, але все залежить від складності конкретного випадку. Далі (частіше всього під час другого візиту до кабінету лікаря) черга фіксації абатменту та безпосередньо коронки. Але зазвичай витрати часу пацієнтів мінімальні, що й зробило цю технологію популярною.

Види імплантації зубів

В наш час існує один вид імплантації зубів — внутрішньокістковий

Вибір певного виду імплантації залежить від загального стану здоров’я пацієнта, стану його ротової порожнини та фінансових можливостей.

Імпланти Biohorizons

Біоімплантати компанії Biohorizons мають низку переваг, які забезпечують їх успішну інтеграцію в кісткову тканину:

 • Завдяки унікальним технологіям поверхні Laser-Lok та Resorable Blast Texturing імплантати швидко і безпроблемно взаємодіють з кісткою. Важливо відзначити, що ці імплантати не вимагають особливих розмірів або щільності кістки.
 • Застосування технології Spiral Lock дозволяє надійно закріпити абатмент на платформі мікропротезу, що забезпечує стійкість імплантату.
 • Форма біоімплантатів, схожа на зубний корінь, гарантує рівномірне розподілення навантаження при жуванні, що максимально дає відчуття наближення до природного зуба.
 • Ці імплантати можуть використовуватись як для одноетапної, так і для двоетапної імплантації. Вони також підходять для різних зубних патологій завдяки своїй високій міцності та довговічності.

Імпланти Biohorizons

Імпланти MegaGen

Спеціальне покриття імпланта MegaGen (Мегаджен) тонким шаром кальцію Xpeed допомагає досягти максимально природного вигляду зуба. Дане покриття  наскільки імітує природний зуб, що протягом 2-3 днів відчуття наявності імпланта в ротовій порожнині пропаде.

Ці імплантати застосовуються в складних клінічних випадках, навіть при недостатній кількості кісткової тканини або вузьких просторах для установки імпланта в яснах. MegaGen демонструє високу успішність та ефективність в таких ситуаціях, забезпечуючи стійку фіксацію, стабільність і довговічність.

Імпланти MegaGen

Імпланти компанії Nobel 

Переваги системи імплантатів Nobel включають наступне:

 • Легка фіксація і мінімальне травмування кістки. Імпланти Nobel Biocare мають конусоподібну форму з індивідуальною різьбленням, що дозволяє їм міцно фіксуватись в порожнині верхньої або нижньої щелепи з урахуванням параметрів конкретного зуба, що потребує заміни
 • Покриття TiUnite, нанесене на кореневу частину імпланту, сприяє скороченню періоду адаптації до кісткової тканини.
 • Максимальна приживлюваність. Клінічні дослідження та досвід пацієнтів підтверджують, що приживлюваність імплантатів становить 99%, що є найвищим показником серед існуючих систем.
 • Імплантати виготовляються з високоякісного титану марки Grade IV, що забезпечує їх надійність і довговічність. Компанія надає довічну гарантію на якісно встановлені імпланти. Це свідчить про впевненість у високій якості своєї продукції та надійності імплантатів

Імпланти компанії Nobel 

 Імпланти компанії Matrix:

 • Імплантат TRI-MATRIX має прогресивний дизайн, який складається з трьох ключових елементів: тіла імплантату, абатмента та протезної коронки. Цей дизайн забезпечує оптимальну стабільність, функціональність та естетику.
 • Виготовляється з високоякісних матеріалів, які є біокомпатибільними та міцними, гарантуючи довгостроковий успіх та задоволення пацієнтів.
 • Новий тип з’єднання імпланта відрізняючись від більшості аналогів тим, що дозволяє стоматологам планувати протезування безпосередньо на імплантатах без використання абатмента та цементної фіксації. Це дозволяє економити ваш час та кошти.
 • Завдяки спеціальній поверхні, імплантати Matrix мають високий відсоток приживлення, досягаючи 98,2%. Це сприяє успішному зрощенню імплантатів з кістковою тканиною.

 Імпланти компанії Matrix:

Повна імплантація зубів

Повна імплантація зубів — це спеціальний протокол лікування, який буде потрібний при повній адентії (відсутності простими словами) зубного ряду. Зараз сучасні методи імплантації при беззубих щелепах.

1 Варіант При нормальному об’ємі кісткової тканини — цей варіант найбільш функціональний та довго-працюючий. На верхній щелепі 8 імплантатів, а на нижній щелепі 6 імплантатів. При такій кількості імплантатів відновлюється повний зубний ряд. 14 зубів на нижній та 14 зубів на нижній щелепах. Робиться умовно-знімна конструкція, яка фіксується на гвинтах. Які за потреби можна зняти та зробити професійну гігієну (імплант-сервіс) Це потрібно для профілактики захворювань ясен і подовження служіння системи імплантів.

2 Варіант “Зуби за один день”

При недостатній кількості кісткового об’єму, або є певні проблеми з яснами. Використовується конструкція, яка передбачає встановлення 6 імплантатів на верхній щелепі, та 4 імплантатів на нижній щелепі.  В такому разі бокові імплантати встановлюються в щелепі під певним кутом, для того, щоб подовжити довжину їх контакту з кістковою тканиною. Також для правильного розподілу навантаження, яке отримує кісткова тканина. Таким чином використовуючи мінімальну кількість кісткової тканини, для того, щоб відновити зубний ряд. При такому протоколі лікування можливо відновити зубний ряд від 6-го до 6-го зубу. Тобто 12 зубів на верхній і 12 на нижній щелепах.

3 Варіант при дуже великому дефіциті кісткової тканини. На верхню щелепу встановлюється 4 імплантати, які фіксуються за контрфорси верхньої щелепи. В такому випадку використовуємо теригіоїдну кістку. Імплантація відбувається таким чином: встановлюються імплантати і одразу тимчасові коронки, які повністю функціонують, як постійні зуби.

Імплантація окремого зуба

Якщо Ви втратили один зуб, то слід записатись на прийом до стоматолога, який назначить імплантацію одного імпланту. Така процедура виконується задля відновлення повного зубного ряду.

Безпосередньо сама операція відбувається по встановленому алгоритму, тобто спочатку підготовка, потім діагностика, зіставлення плану лікування та безпосередньо сама імплантація. Візуально такий вид імплантації виглядає так, як на малюнку вище.

Імплантація зубів, Київ: фото після установки

Шукаєте клініку, де можна замовити послуги імплантації зубів у Голосіївському районі столиці? Слід звернутись до нас, бо ми знаємо все про імплантування та зможемо повернути Вам привабливу посмішку.

Але посмішка — це не все, що Ви отримаєте разом з імплантованими зубами. Відновлення зубного ряду штучними зубами забезпечить збереження щільності кістки щелепи, що усуне ризик її руйнування. У випадку з імплантацією одного зуба, імплант допоможе запобігти скривленню зубного ряду.

Зубні імпланти ніколи не стали б такими популярними, якби не мали маси переваг — саме про це більш детально далі:

 • можливість відновити зуби лише за одну операцію, що стало можливим з одномоментною імплантацією;
 • відновлення будь-якого числа відсутніх зубів до повної адентії;
 • доведення наявної анатомії зубів до природної;
 • імпланти здатні відновити рівномірне жувальне навантаження на щелепу;
 • імпланти ефективно запобігають атрофії кісткової тканини;
 • штучні зуби надійно фіксуються, чого не гарантують звичайні протези, які можуть зміщуватися, злітати і деформуватися;
 • можливість підібрати оптимальний імплант за типом конструкції;
 • при установці імплантів відсутня потреба обточування сусідніх зубів;
 • протези повністю імітують природні зуби — це забезпечує естетичний вигляд зубного ряду;
 • тривалий термін служби, (понад 10 років) за умови дотримання всіх рекомендацій лікаря, та вчасного обслуговування коронок.

Імплантація зубів, Київ: фото після установки

В окремих випадках імплантація зубів у Києві є єдиним способом відновлення зубного ряду та загалом відчуття повноцінного життя. Навіть у випадку з призначенням Вам тільки знімних протезів на присосках, які періодично випадають і потребують ретельного очищення, імплантація дозволить встановити незнімні протези, надійні та міцні.

Наголосимо, що після проведення процедури слід чітко виконувати рекомендації лікаря, які зроблять етап реабілітації більш комфортним. Якщо дотримуватися чітких вказівок лікаря та з’являтися на огляд та професійний догляд, коронки та імплантати прослужать довго, та зовсім не створюватимуть дискомфорту в повсякденному житті.

. Слід привести кілька прикладів ускладнень:

 • періімплантіт, тобто запалення кістки та окістя навколо імплантату;
 • відторгнення — 1% і менше, а при відторгненні штучне коріння доведеться видалити;
 • випадання імпланту. Якщо ясна не запалені, його просто встановлять місце;
 • проникнення титанового елемента у пазуху (у верхній щелепі), при цьому корінь видаляється.

Протипоказання до імплантації зубів

До типових протипоказань слід віднести стани, які обмежують не тільки імплантацію зубів, а й інші операції та медичні маніпуляції через значну небезпеку для здоров’я та навіть життя. У таких випадках стоматологи рекомендують інші види протезування, які не виключають хірургічне втручання.

Перелік типових обмежень виглядає так:

 • хвороби крові, які спричинюють проблеми з насиченням тканин киснем, що призводить до ослаблення імунного захисту та різних ускладнень (розвиток інфекцій, сильних кровотеч тощо);
 • пухлини злоякісного характеру — хірургічне втручання може спричинити метастазування та прогресивний розвиток пухлини;
 • цукровий діабет, який не є абсолютним протипоказанням до встановлення імплантатів. Наша практика з пацієнтами хворими на цукровий діабет, які пройшли успішну імплантацію показує, що дотримання стандартів та абсолютних вимог до імплантації робить це абсолютно реальним.
 • імунодефіцитний стан, який негативно впливає на стан імунітету, а додатково навантаження на організм спричиняє пересадка органів, прийом складних медикаментів тощо.

Хто не може пройти імплантацію зубів?

Імплантація зубів (протипоказання) недоступна для вагітних жінок, так як значне навантаження на організм може негативно вплинути на стан плоду та загрожувати життю самої майбутньої матері. Також період лактації може відкласти похід до стоматолога на певний час.

Такі складні процедури не роблять до 18 років, через незавершене формування кісткової тканини. А от літній вік для імплантації протипоказанням не вважається, якщо стан пацієнта дозволяє.

Імплантація зубів в Голосіївському районі

Якщо Вас зацікавила імплантація зубів в Києві, то слід ознайомитись з нашою пропозицією та переліком послуг. Кожен клієнт високо оцінить увагу до особливостей та нюансів своєї ситуації. У нас Ви пройдете повне обстеження, що допоможе зробити правильні висновки та підібрати оптимальний план лікування.

Ми можемо гарантувати неперевершений результат, оскільки у своїй роботі маємо значний досвід та багаторічні успішні результати. Ми працюємо з передовими системами та лідерами індустрії. Не зайвим буде зазначити причини, чому слід стати саме нашим клієнтом:

 • для VixClinic найголовніше, щоб наші клієнти залишалися на всі 100% задоволеними результатами роботи наших фахівців;
 • ми хочемо бачити Ваші щасливі та чарівні посмішки, тому зробимо для цього все і навіть, трішечки більше;
 • для нас дуже важливо тримати досягнутий рівень якості стоматологічних послуг та постійно удосконалювати власні навички. Наші фахівці амбіційні, тому вони не стомлюються вдосконалюватися, щоб бути найкращими;
 • у роботі використовуємо найсучасніше обладнання, стоматологічні матеріали та медикаменти — це гарантія Вашої безпеки та високої якості нашої роботи;
 • ми цілком чесно та заслужено зайняли своє місце серед найкращих стоматологічних клінік України;
 • клініка VixClinic готова вже зараз надати Вам максимально широкий спектр послуг;
 • ми не боїмося давати гарантію на всі власні роботи, бо впевнені, що вони ідеальні.

Ціна імплантації зубів у Києві

Головне, що цікавить потенційного клієнта нашої клініки щодо імплантація зубів — ціна у Києві. Щоб Ви мали уявлення про вартість наших послуг, приведемо приблизний прайс у таблиці нижче:

Вартість послуг

Імплантати
Назва послуги
Ціна (грн)
Консультація (без подальшого лікування)
600
Консультація (у разі лікування у нашій клініці)
безкоштовно
Встановлення імпланту Matrix (Швейцарія)
21000
Встановлення імпланту Nobel (Швейцарія)
42000

Встановлення імпланту Mega Gen (Південна Корея)
16380

Встановлення імпланту BioHorizont (США)
18900

Встановлення тимчасового стандартного абатменту
від 4200

Встановлення формувача ясен
від 6300

Вивчивши наш прайс, Ви можете помітити, що ціна на імплант зуба від різних виробників суттєво відрізняється. Справа в тому, що кожна марка імплантів виготовляє продукцію у певному сегменті, щоб гарантувати пацієнтам цінову різноманітність. Ця продукція має певну різницю у характеристиках, властивостях та матеріалах.

Але це зовсім не означає, що ціна імплантів впливає на їхню якість чи надійність. Вибір залежить від індивідуальних особливостей пацієнта та його намірів.

Щоб дізнатись більш точну вартість повної або часткової імплантації зубів, радимо домовитись про попередню консультацію з нашим лікарем-імплантологом. Стан кісткової тканини, кількість відсутніх зубів, якість зубного ряду загалом та багато інших критеріїв буде враховано під час формування вартості наших послуг.

приклади робіт

Стогіна
Стогіна Вікторія
Медичний директор, лікар-стоматолог, лікар-стоматолог-хірург

  Запис до стоматолога

   Запис до нутриціолога

   Відправити повідомлення

     Запис до дієтолога

      Запис до остеопата

        Запис до отоларінголога

         Запис до стоматолога

          Дитяче відділення

           Запис до нутриціолога

           Відправити повідомлення

             Запис до дієтолога

              Запис до остеопата

                Запис до отоларінголога

                 Запис до стоматолога

                  Дитяче відділення