З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г
З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г

Вісцеральна остеопатія

Вісцеральний масаж –  ефективний метод лікування різних патологій внутрішніх органів та організму в цілому. Має помітну оздоровчу дію, яка проявляється відразу.

Записатися на прийом
Вісцеральна остеопатія в києві
масаж животу
За допомогою вісцеральної остеопатії лікують:
 • захворювання ЖКТ (гастрит, дуоденіт, дискінезію жовчовивідних шляхів, холецистит);
 • органи дихальної системи (гайморит, риніт, аденоїди, алергії);
 • гінекологічні захворювання;
 • геморой;
 • простатит.

Вісцеральний масаж – користь та специфіка виконання

Вісцеральний масаж живота – специфічна техніка мануальної терапії, що базується на  механічному впливі  на внутрішні органи та черевну порожнину в цілому. Потрібного ефекту можна досягти, лише чітко розуміючи, куди потрібно натискати та з якою інтенсивністю. Ця методика лікування вважається максимально щадною і водночас дозволяє   отримати стійкий довготривалий ефект.

Вісцеральна терапія живота передбачає обмеженість зони впливу. Досвідчений спеціаліст в процесі масажу здатен “повернути на місце” саме той орган, який цього потребує. Все це можливе лише завдяки майстерності лікаря, без використання жодних інструментів  та будь-якого хірургічного втручання.

Перш за все, спеціаліст оглядає живіт пацієнта та перевіряє стан шкірно-вісцеральних зв’язок. Це дає йому можливість зробити висновки про функціонування внутрішніх органів і розробити план подальших дій.

Щоб зрозуміти всю користь вісцеральної остеопатії, потрібно знати декілька важливих речей:

 1. Наше здоров’я формується тріадою: структура/енергетика, емоції/хімічна складова.
 2. Коли порушуються функції внутрішніх органів, страждають всі ці складові. Цей негативний вплив проявляється так:
 • порушення в діяльності внутрішніх органів відбивається на психоемоційному стані (емоційна складова);
 • внутрішні органи формують т.з. “хімічну складову”;
 • захворювання будь якого органу негативно впливає на місце його фіксації до кісток за допомогою зв’язкового апарату(структура).

Користь вісцерального терапії важко переоцінити, і вона підтверджується багатьма офіційними джерелами. Разом з тим, техніка такого масажу дуже складна, тому довіряти своє тіло і роботу з ним потрібно справжньому професіоналу. Знайти такого можна у VixClinic – сучасному медичному центрі в Києві.

Користь вісцеральної терапії

Вісцеральна терапія  може бути корисною та допомагати при лікуванні багатьох захворювань. Особливо ж ефективною вона є в наступних випадках:

 • при лікуванні хронічних захворювань органів шлунково-кишкового тракту – виразкової хвороби, ентероколітів, геморою, запорів, гастритів, панкреатиту, безкалькульозного холецистситу,дискінезії жовчовивідних шляхів  та інших патологій;
 • для боротьби з захворюваннями органів малого тазу. Такий масаж дає позитивні результати при хронічному простатиті, безплідді, дисменореї та інших порушеннях. Слід відзначити, що робити його не можна під час менструацій, вагітності, кровотеч;
 •  вісцеральний масаж корисний також для пацієнтів із захворюваннями опорно-рухового апарату (остеохондрозом, протрузіями міжхребцевих дисків тощо);
 • при хронічних захворюваннях органів дихання, при яких погано відходить мокротиння.

Практика підтверджує корисність вісцеральної терапії також для пацієнтів з цукровим діабетом. Після сеансів хворих перестають турбувати слабкість, свербіж шкіри, головний біль та інші супутні симптоми захворювання, а головне – нормалізується рівень глюкози в крові.

Фізіологічні основи вісцеральної терапії

Перш за все, головна мета проведення сеансів вісцерального масажу – нормалізація положення та свободи рухів органів черевної порожнини, малого тазу та грудної клітини. Також при цьому ліквідується негативний вплив натягу зв’язкового апарату на точки кріплення.

Сьогодні вже доведено, що при запальному процесі в будь-якому  органі відбувається парез нервових тканин, що супроводжується сильним спазмом судин. Внаслідок цього хворий орган отримує менше кисню та поживних речовин. Також відбувається застій венозної крові та лімфи,  що призводить до накопичення продуктів життєдіяльності хвороботворних мікроорганізмів.

Досвідчений масажист здатен зробити так, що клітини хворих органів знов почнуть отримувати необхідну кількість  поживних речовин та кисню, і це значно прискорить процес одужання.

Протипоказання до вісцеральної терапії

Перш за все, необхідно відзначити, що виконувати вісцеральний масаж може тільки досвідчений фахівець, який має медичну освіту, досконало знає анатомію та фізіологію організма людини. Тому, щоб бути впевненими у майстерності лікаря, переконайтеся в його кваліфікації.

Також необхідно пам’ятати про те, що вісцеральна терапія протипоказана при деяких захворюваннях:

 • розлади психіки;
 • злоякісні пухлини;
 • кровотечі;
 • тромбофлебіт;
 • будь-які захворювання в стадії загострення;
 • висока температура тіла на тлі інфекційного захворювання.
Вісцеральна остеопатія ціна
Ціни на вісцеральну остеопатію

Приблизну вартість сеансу вісцерального масажу ми наведемо в таблиці. Зазначимо, що про необхідну кількість сеансів та особливості проведення процедури вам розповість лікар на прийомі.

Запрошуємо вас та вашу родину на консультацію!

Вартість послуг
Назва послуги
Тривалість
Ціна (грн)
Вісцеральна остеопатія
60 хвилин
2500
Запис до остеопата

Залиште свій контактний номер телефону і ми зателефонуємо вам найближчим часом

  Запис до остеопата
  Лікарі
  Звєрєва Тетяна
  Остеопат, кінезіолог
  Досвід: більше 20-ти років
  Освіта: Upledger International Institute (USA) в області краніосакральна терапія
  Напрямки роботи: краніосакральна остеопатія; вісцеральна остеопатія; структуральна остеопатія; ортодонтична остеопатія; дитяча остеопатія; всі види масажів.
  Відгуки
  Дуже задоволена, що потрапила саме в цю клініку до Вікторії Олегівни. Нарешті у мене ідеальна посмішка - завдяки високому професіоналізму та чуйності Вікторії Олегівни, яка приділяла увагу найменшим дрібницям для створення як візуальної досконалості, так і здоров’я зубів. Вініри виглядають на мільйон, неможливо відірватися від свого відображення в дзеркалі!Найкращий лікар, рекомендую!
  Миша ПОВЕРМиша ПОВЕР
  12:05 09 May 24
  Все чудово😋
  Anastasia RechychAnastasia Rechych
  05:58 08 May 24
  Anna RoanAnna Roan
  22:32 11 Apr 24
  Я довіряю клініці, завжди якісна допомога. Відмінна якість послуг. В мене була доволі складна ситуація було приємно спостерігати як для лікарів клініки немає нічого неможливого! Я лікувалася у лікарів Кошарного Володимира, Патюк Ірини на чолі з чарівною Вікторією Стогіною, яка прооперувала мене. Нічого не страшно, з лікарями клініки. Вони дивовижно легко вирішують все, він простих проблем до складних випадків. Завжди приємна атмосфера відчуття що ти в правильному місці. Для мене важливо відчуття довіри і цю клініку рекомендую найближчим друзям за рідним.
  Вся родина лікується у Кошарного Володимира, послуги завжди на якісному рівні. Дуже вдячна персоналу медичного центру. Рекомендую їх послуги.
  Yanina ChernyaevaYanina Chernyaeva
  11:32 29 Mar 24
  Була на видаленні зубів мудрості під седацією у Стогіної Вікторії Олегівни.Дуже вдячна їй, все пройшло супер. Навіть після операції, вже ввечері, я була огірком 😁 Також хочу подякувати анестезіологу Ганні (на жаль, не знаю як по батькові), мене добре проконсультували, седація пройшла на ура, якихось ускладнень не було, дякую за її роботу!
  Приємний персонал, швидке обслуговування. Була у лора Дарини Олександрівни. Сподобалось 👍 Швидко виявила захворювання, зразу виписала лікування. Дуже задоволена, дякую
  js_loader

  Відправити повідомлення

   Send message

     Запис до дієтолога

      Запис до остеопата

        Запис до отоларінголога

         Запис до стоматолога

         [contact-form-7 404 "Не знайдено"]

         Відправити повідомлення

          Send message

            Запис до дієтолога

             Запис до остеопата

               Запис до отоларінголога

                Запис до стоматолога

                [contact-form-7 404 "Не знайдено"]