З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г
З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г

Краніосакральна остеопатія

Краніосакральна терапія є абсолютно безболісним, ефективним методом лікування шляхом ручного впливу на черепно-крижову систему людини. Ця терапія КСТ нормалізує краніосакральний ритм і внутрішньочерепний тиск, впливає на рефлекторні зони. Він здатний підвищити опірність організму до будь-яких захворювань.

Записатися на прийом
Краніосакральна терапія масаж
Показання до процедури:
 • Патології ЛОР-системи;
 • Патології зубощелепної системи;
 • Часті головні болі і мігрені;
 • Хронічні болі в спині і шиї;
 • Порушення центральної нервової системи;
 • Емоційні розлади, перевантаження і стреси;
 • Хронічна втома;
 • Зниження імунітету і багато іншого.

Як працює краніосакральна остеопатія?

«Природа лікує, лікар допомагає» – Гіппократ. Ми створені природою і маємо все, щоб бути здоровими! Завдання лікаря — запустити внутрішні механізми самооздоровлення пацієнта.

Черепно-крижова система людини тісно пов’язує хребет з кістками черепа, сідницями, спинним і головним мозком, а також спинномозковою рідиною. У цій єдиній системі є постійні ритмічні коливання, які неможливо відчути. Але при їх порушенні відбувається негативний вплив на організм в цілому. Наприклад, при травмах черепа може виникнути сколіоз або міжхребцеві грижа або випинання.

Процедура виконується лежачи на спині. Остеопат ледь помітними рухами впливає на череп, хребет, м’язи та фасції пацієнта. Також оцінюється амплітуда рухів його кісток, симетрія обох сторін тіла людини. Знімаються спазми під руками, відновлюється правильний рух спинномозкової рідини. Знімає спазми і затискачі. Тривалість однієї процедури близько 45-60 хвилин. Зазвичай ефект триває від п’яти до семи днів.

Кількість і режим проведення сеансів лікар підбирає індивідуально, враховуючи стан пацієнта і його реакцію на процедуру. КСТ позитивно впливає на курс основного лікування в комплексі.

КCT терапія також використовується як профілактичний захід для підтримки гарного здоров’я.

Інформація для батьків: KST полегшує переносимість носіння брекетів у перші тижні після встановлення брекетів. Позбавте дитину від головного болю!

Інформація для майбутніх мам: терапія КСТ дуже позитивно впливає на загальний стан вагітної, знімає нервове напруження, болі в спині – пов’язані з фізичними навантаженнями, покращує настрій.

Вартість послуг
Назва послуги
Тривалість
Ціна (грн)
Краніосакральна остеопатія
70 хвилин
2500
Запис до остеопата

Залиште свій контактний номер телефону і ми зателефонуємо вам найближчим часом

  Запис до остеопата
  Лікарі
  Звєрєва Тетяна
  Остеопат, кінезіолог
  Досвід: більше 20-ти років
  Освіта: Upledger International Institute (USA) в області краніосакральна терапія
  Напрямки роботи: краніосакральна остеопатія; вісцеральна остеопатія; структуральна остеопатія; ортодонтична остеопатія; дитяча остеопатія; всі види масажів.
  Відгуки
  Дуже задоволена, що потрапила саме в цю клініку до Вікторії Олегівни. Нарешті у мене ідеальна посмішка - завдяки високому професіоналізму та чуйності Вікторії Олегівни, яка приділяла увагу найменшим дрібницям для створення як візуальної досконалості, так і здоров’я зубів. Вініри виглядають на мільйон, неможливо відірватися від свого відображення в дзеркалі!Найкращий лікар, рекомендую!
  Миша ПОВЕРМиша ПОВЕР
  12:05 09 May 24
  Все чудово😋
  Anastasia RechychAnastasia Rechych
  05:58 08 May 24
  Anna RoanAnna Roan
  22:32 11 Apr 24
  Я довіряю клініці, завжди якісна допомога. Відмінна якість послуг. В мене була доволі складна ситуація було приємно спостерігати як для лікарів клініки немає нічого неможливого! Я лікувалася у лікарів Кошарного Володимира, Патюк Ірини на чолі з чарівною Вікторією Стогіною, яка прооперувала мене. Нічого не страшно, з лікарями клініки. Вони дивовижно легко вирішують все, він простих проблем до складних випадків. Завжди приємна атмосфера відчуття що ти в правильному місці. Для мене важливо відчуття довіри і цю клініку рекомендую найближчим друзям за рідним.
  Вся родина лікується у Кошарного Володимира, послуги завжди на якісному рівні. Дуже вдячна персоналу медичного центру. Рекомендую їх послуги.
  Yanina ChernyaevaYanina Chernyaeva
  11:32 29 Mar 24
  Була на видаленні зубів мудрості під седацією у Стогіної Вікторії Олегівни.Дуже вдячна їй, все пройшло супер. Навіть після операції, вже ввечері, я була огірком 😁 Також хочу подякувати анестезіологу Ганні (на жаль, не знаю як по батькові), мене добре проконсультували, седація пройшла на ура, якихось ускладнень не було, дякую за її роботу!
  Приємний персонал, швидке обслуговування. Була у лора Дарини Олександрівни. Сподобалось 👍 Швидко виявила захворювання, зразу виписала лікування. Дуже задоволена, дякую
  js_loader

  Відправити повідомлення

   Send message

     Запис до дієтолога

      Запис до остеопата

        Запис до отоларінголога

         Запис до стоматолога

         [contact-form-7 404 "Не знайдено"]

         Відправити повідомлення

          Send message

            Запис до дієтолога

             Запис до остеопата

               Запис до отоларінголога

                Запис до стоматолога

                [contact-form-7 404 "Не знайдено"]