З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г
З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г

Комп’ютерна анестезія STA

Сьогодні стоматологи в провідних медичних клініках використовують комп’ютерну анестезію. Завдяки цьому стоматологічне лікування проходить без жодних неприємних відчуттів. Бажаєте впевнитися в цьому? Записуйтесь у VixClinic на сайті або за телефоном.  Консультація стоматолога буде проведена у вибраний вами час, і ви відразу зрозумієте, що ваше здоров’я  – у надійних руках.

Записатися на прийом
Переваги комп’ютерної анестезії:
 • значне зниження стресу для пацієнта – комп’ютерна анестезія відбувається непомітно та безболісно;
 • при такому знеболюванні потрібна значно менша кількість анестетика;
 • швидкий знеболюючий ефект;
 • локальна анестезія (можлива навіть на один зуб);
 • відсутність оніміння губ, язика, щік;
 • мінімальний ризик пошкодження м’яких тканин та кровоносних судин.

Що таке комп’ютерна анестезія STA?

Комп’ютерна анестезія STA  –  сучасне місцеве знеболювання, що виконується за допомогою спеціального приладу. Подача анестетика контролюється комп’ютерною програмою, і це дозволяє знеболити лише один зуб, який підлягає лікуванню. Ця технологія схвалена Американською асоціацією Стоматологів та може використовуватися для пацієнтів будь-якого віку. Сьогодні вона справедливо вважається оптимальним  способом знеболення.

Особливо  підходить вона дорослим і дітям, які бояться ін’єкцій і водночас не хочуть терпіти біль та дискомфорт в кріслі стоматолога. При застосуванні STA пацієнт не бачить традиційного шприца з голкою, тому не відчуває страху. Процедура проводиться максимально делікатно та забезпечує ефективне знеболювання.Це дає лікарю змогу виконати необхідні маніпуляції максимально точно. Пацієнт після лікування  залишає кабінет тільки з приємними враженнями.

Особливості  комп’ютерної анестезії STA

Система STA – це невеликий блок, оснащений спеціальним наконечником, що подає знеболювальне. Він  схожий на кулькову ручку, тому його вигляд не лякає навіть самих маленьких пацієнтів. Через цей наконечник анестетик поступово проникає в слизову, лікар обережно рухає тоненьку голку в потрібному напрямку для забезпечення максимального ефекту.

Знеболювання відбувається поступово та контрольовано.  Глибина проникнення голки, швидкість подачі анестетика, правильність положення наконечника з голкою контролюєтся  мікропроцесором DPS, оснащеним  візуальними і звуковими датчиками. При цьому враховуються індивідуальні особливості організму. При проникненні голки вглиб програма зчитує дані про опір тканин саме цієї людини. Від цього залежить вибір наступного режиму введення знеболювального. Больових відчуттів та дискомфорту при цьому взагалі не виникає.

Чищення зубів апаратом Cavitron
Сучасна стоматологія VixClinic

VixClinic піклується  про комфорт своїх пацієнтів, тому використовує в роботі тільки найсучасніші високоефективні технології!

Комп’ютерна анестезія Single Tooth Anesthesia забезпечує комфорт і безпечність пацієнта, гарантуючи довготривале і глибоке знеболювання. Ніколи ще похід до стоматолога не був таким комфортним і безпечним, як з інноваційною технологією знеболювання Single Tooth Anesthesia, котра застосовується у Медичному центрі VixClinic!

Запис до стоматолога

Залиште свій контактний номер телефону і ми зателефонуємо вам найближчим часом

  Запис до стоматолога
  Відгуки
  Дуже задоволена, що потрапила саме в цю клініку до Вікторії Олегівни. Нарешті у мене ідеальна посмішка - завдяки високому професіоналізму та чуйності Вікторії Олегівни, яка приділяла увагу найменшим дрібницям для створення як візуальної досконалості, так і здоров’я зубів. Вініри виглядають на мільйон, неможливо відірватися від свого відображення в дзеркалі!Найкращий лікар, рекомендую!
  Миша ПОВЕРМиша ПОВЕР
  12:05 09 May 24
  Все чудово😋
  Anastasia RechychAnastasia Rechych
  05:58 08 May 24
  Anna RoanAnna Roan
  22:32 11 Apr 24
  Я довіряю клініці, завжди якісна допомога. Відмінна якість послуг. В мене була доволі складна ситуація було приємно спостерігати як для лікарів клініки немає нічого неможливого! Я лікувалася у лікарів Кошарного Володимира, Патюк Ірини на чолі з чарівною Вікторією Стогіною, яка прооперувала мене. Нічого не страшно, з лікарями клініки. Вони дивовижно легко вирішують все, він простих проблем до складних випадків. Завжди приємна атмосфера відчуття що ти в правильному місці. Для мене важливо відчуття довіри і цю клініку рекомендую найближчим друзям за рідним.
  Вся родина лікується у Кошарного Володимира, послуги завжди на якісному рівні. Дуже вдячна персоналу медичного центру. Рекомендую їх послуги.
  Yanina ChernyaevaYanina Chernyaeva
  11:32 29 Mar 24
  Була на видаленні зубів мудрості під седацією у Стогіної Вікторії Олегівни.Дуже вдячна їй, все пройшло супер. Навіть після операції, вже ввечері, я була огірком 😁 Також хочу подякувати анестезіологу Ганні (на жаль, не знаю як по батькові), мене добре проконсультували, седація пройшла на ура, якихось ускладнень не було, дякую за її роботу!
  Приємний персонал, швидке обслуговування. Була у лора Дарини Олександрівни. Сподобалось 👍 Швидко виявила захворювання, зразу виписала лікування. Дуже задоволена, дякую
  js_loader

  Відправити повідомлення

   Send message

     Запис до дієтолога

      Запис до остеопата

        Запис до отоларінголога

         Запис до стоматолога

         [contact-form-7 404 "Не знайдено"]

         Відправити повідомлення

          Send message

            Запис до дієтолога

             Запис до остеопата

               Запис до отоларінголога

                Запис до стоматолога

                [contact-form-7 404 "Не знайдено"]