З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г
З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г

Комп’ютерна анестезія

Страх перед візитом до стоматолога знайомий багатьом з нас. На щастя, використання новітніх технологій  в стоматологічному лікуванні, таких, як комп’ютерна анестезія, дозволяють швидко його позбутися.

Зовсім недавно місцеве знеболювання, яке застосовувалося на багатьох етапах лікування зубів, було досить неприємною процедурою. Для цього використовувався спеціальний  карпульний шприц з голкою. Лікар  спочатку вводив її в тканини, потім просував вглиб та поступово вводив знеболювальне. Більшість пацієнтів при цьому скаржилася на больові відчуття та помітний дискомфорт. Крім цього, після такого знеболювання тканини ротової порожнини надовго втрачали чутливість.

Сьогодні стоматологи в провідних медичних клініках використовують комп’ютерну анестезію. Завдяки цьому стоматологічне лікування проходить без жодних неприємних відчуттів. Бажаєте впевнитися в цьому? Записуйтесь у VixClinic на сайті або за телефоном.  Консультація стоматолога буде проведена у вибраний вами час, і ви відразу зрозумієте, що ваше здоров’я  – у надійних руках.

Сьогодні у пацієнтів є альтернатива: система STA

Комп’ютерна анестезія STA  –  сучасне місцеве знеболювання, що виконується за допомогою спеціального приладу. Подача анестетика контролюється комп’ютерною програмою, і це дозволяє знеболити лише один зуб, який підлягає лікуванню. Ця технологія схвалена Американською асоціацією Стоматологів та може використовуватися для пацієнтів будь-якого віку. Сьогодні вона справедливо вважається оптимальним  способом знеболення.

Особливо  підходить вона дорослим і дітям, які бояться ін’єкцій і водночас не хочуть терпіти біль та дискомфорт в кріслі стоматолога. При застосуванні STA пацієнт не бачить традиційного шприца з голкою, тому не відчуває страху. Процедура проводиться максимально делікатно та забезпечує ефективне знеболювання.Це дає лікарю змогу виконати необхідні маніпуляції максимально точно. Пацієнт після лікування  залишає кабінет тільки з приємними враженнями.

Особливості  комп’ютерної анестезії STA?

Система STA – це невеликий блок, оснащений спеціальним наконечником, що подає знеболювальне. Він  схожий на кулькову ручку, тому його вигляд не лякає навіть самих маленьких пацієнтів. Через цей наконечник анестетик поступово проникає в слизову, лікар обережно рухає тоненьку голку в потрібному напрямку для забезпечення максимального ефекту.

Знеболювання відбувається поступово та контрольовано.  Глибина проникнення голки, швидкість подачі анестетика, правильність положення наконечника з голкою контролюєтся  мікропроцесором DPS, оснащеним  візуальними і звуковими датчиками. При цьому враховуються індивідуальні особливості організму. При проникненні голки вглиб програма зчитує дані про опір тканин саме цієї людини. Від цього залежить вибір наступного режиму введення знеболювального. Больових відчуттів та дискомфорту при цьому взагалі не виникає.

Переваги комп’ютерної анестезії

Наведемо головні плюси такої методики знеболювання:

 • значне зниження стресу для пацієнта – комп’ютерна анестезія відбувається непомітно та безболісно;
 • при такому знеболюванні потрібна значно менша кількість анестетика;
 • швидкий знеболюючий ефект;
 • локальна анестезія (можлива навіть на один зуб);
 • відсутність оніміння губ, язика, щік;
 • мінімальний ризик пошкодження м’яких тканин та кровоносних судин.

VixClinic піклується  про комфорт своїх пацієнтів, тому використовує в роботі тільки найсучасніші високоефективні технології!

Комп’ютерна анестезія Single Tooth Anesthesia забезпечує комфорт і безпечність пацієнта, гарантуючи довготривале і глибоке знеболювання. Ніколи ще похід до стоматолога не був таким комфортним і безпечним, як з інноваційною технологією знеболювання Single Tooth Anesthesia, котра застосовується у Медичному центрі VixClinic!

  Запис до нутриціолога

  Відправити повідомлення

    Запис до дієтолога

     Запис до остеопата

       Запис до отоларінголога

        Запис до стоматолога

         Дитяче відділення

          Запис до нутриціолога

          Відправити повідомлення

            Запис до дієтолога

             Запис до остеопата

               Запис до отоларінголога

                Запис до стоматолога

                 Дитяче відділення