З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г
З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г

Ортодонтія (виправлення прикусу)

Неправильний прикус може спричинити різні проблеми зі здоров’ям, починаючи від естетичних недоліків і закінчуючи захворюваннями травної та дихальної систем, головними болями, нічним хропінням і патологіями зубів і ясен.

Записатися на прийом
Основні показання для встановлення брекетів:
 • скупченість зубів, яка призводить до швидкого стоншення зубної емалі, оголення коренів зубів, а також до активного розвитку патогенної мікрофлори;
 • дистопія (аномальне розташування одного або декількох зубів);
 • великі міжзубні проміжки, які можуть мати неестетичний вигляд і призводити до розвитку деяких стоматологічних захворювань;
 • аномалії прикусу.

Етапи ортодонтичного лікування брекетами

Щоб подарувати пацієнтові жадану посмішку, лікарю недостатньо просто встановити йому обрані брекети для вирівнювання зубів. Ортодонтичне лікування потрібно проводити в кілька етапів, і кожен із них дуже важливий.

Діагностика

На цьому етапі стоматолог оглядає порожнину рота пацієнта за допомогою інструментів. За необхідності використовуються рентгенологічні та інші методи дослідження. Оцінюється стан суглобів і м’язів щелеп, робляться відбитки зубів. Завдяки цьому лікар може створити план лікування і створити штучну модель зубів.

Підготовчий етап

У багатьох випадках безпосередньо перед початком ортодонтичного лікування пацієнта позбавляють від наявних у нього захворювань (карієсу, пульпіту), виконують фторування зубів, видалення зубного каменю. Також йому можуть проводитися більш серйозні втручання – видалення зубів, пластика вуздечок язика і губ.

Лікувальний етап

На цьому етапі створюють саму ортодонтичну конструкцію, проводять її встановлення та фіксацію. Після цього пацієнту дають важливі рекомендації, зокрема – встановлюють графік наступних візитів з метою корекції. Зазвичай достатньо 1 – 2 візитів до клініки на місяць. Лікування може бути досить тривалим (до 1,5 років), але результат того вартий.

Ретенційний (відновлювальний) етап

Цей етап не менш важливий, ніж попередній. Отриманий після корекції результат обов’язково потрібно зафіксувати, щоб не дозволити зубам знову повернутися в неправильне положення. Для цього пацієнт має носити ретейнери (знімні або незнімні). Зазвичай цей етап також тривалий і перевищує тривалість лікування в 1,5 – 2 рази.

Види брекет-систем

Правильно підібрані брекети на зуби, за умови дотримання пацієнтом усіх рекомендацій лікаря-ортодонта, допомагають позбутися цих проблем назавжди.

Розглянемо, які існують види брекет-систем залежно від матеріалу, з якого вони виготовлені:

 • пластикові брекети – найбільш бюджетний варіант. Мають естетичний вигляд, не дряпають слизову в порожнині рота, дають можливість експериментувати з дизайном;
 • керамічні брекети – максимально непомітні на зубах, але досить громіздкі і мають високу вартість;
 • металеві брекети – надійні та дешеві конструкції, що ефективно вирівнюють зуби, але не зовсім привабливо виглядають;
 • сапфірові брекети. Їх виготовляють зі штучних сапфірів. Вони максимально міцні, майже прозорі, мають дуже естетичний вигляд.

За способом встановлення брекети бувають:

 • лінгвальними (на внутрішній поверхні зубів);
 • вестибулярними (на передній поверхні зубів).

За способом фіксування дуги брекет-системи бувають:

 • звичайними. Передбачається жорстке з’єднання замків з дугою за допомогою лігатур. Самостійно переміститися вони не можуть;
 • самолігуючими, більш комфортними для пацієнта. Дуга в них не блокується під час фіксації.

Хорошого ортодонта в Києві, до якого можна сміливо звернутися з приводу корекції зубного ряду і не розчаруватися – не так легко знайти. Якісно і з відмінним результатом поставити брекети можна в VixClinic. Якою б складною не була проблема прикусу – ортодонт з VixClinic знайде шлях її вирішення

Вартість послуг
Назва послуги
Ціна (грн)
Консультація ортодонта
1100
Діагностика і планування лікування
2000
Металеві брекети на одну щелепу (встановлення і фіксація)
20000
Запис до стоматолога

Залиште свій контактний номер телефону і ми зателефонуємо вам найближчим часом

  Запис до стоматолога
  Лікарі
  Ковалева Ольга
  Ковальова Ольга
  Лікар-стоматолог-ортодонт
  Досвід: Більше 20-ти років
  Освіта: Закінчила Korean Orthodontic Research Institute (м. Сеул, Південна Корея) за спеціальністю ортодонтія
  Спеціалізація: естетична і функціональна ортодонтія; використання прозорих кап і естетичних брекет-систем для досягнення гармонійного результату і максимального комфорту під час лікування.
  Відгуки
  Дуже задоволена, що потрапила саме в цю клініку до Вікторії Олегівни. Нарешті у мене ідеальна посмішка - завдяки високому професіоналізму та чуйності Вікторії Олегівни, яка приділяла увагу найменшим дрібницям для створення як візуальної досконалості, так і здоров’я зубів. Вініри виглядають на мільйон, неможливо відірватися від свого відображення в дзеркалі!Найкращий лікар, рекомендую!
  Миша ПОВЕРМиша ПОВЕР
  12:05 09 May 24
  Все чудово😋
  Anastasia RechychAnastasia Rechych
  05:58 08 May 24
  Anna RoanAnna Roan
  22:32 11 Apr 24
  Я довіряю клініці, завжди якісна допомога. Відмінна якість послуг. В мене була доволі складна ситуація було приємно спостерігати як для лікарів клініки немає нічого неможливого! Я лікувалася у лікарів Кошарного Володимира, Патюк Ірини на чолі з чарівною Вікторією Стогіною, яка прооперувала мене. Нічого не страшно, з лікарями клініки. Вони дивовижно легко вирішують все, він простих проблем до складних випадків. Завжди приємна атмосфера відчуття що ти в правильному місці. Для мене важливо відчуття довіри і цю клініку рекомендую найближчим друзям за рідним.
  Вся родина лікується у Кошарного Володимира, послуги завжди на якісному рівні. Дуже вдячна персоналу медичного центру. Рекомендую їх послуги.
  Yanina ChernyaevaYanina Chernyaeva
  11:32 29 Mar 24
  Була на видаленні зубів мудрості під седацією у Стогіної Вікторії Олегівни.Дуже вдячна їй, все пройшло супер. Навіть після операції, вже ввечері, я була огірком 😁 Також хочу подякувати анестезіологу Ганні (на жаль, не знаю як по батькові), мене добре проконсультували, седація пройшла на ура, якихось ускладнень не було, дякую за її роботу!
  Приємний персонал, швидке обслуговування. Була у лора Дарини Олександрівни. Сподобалось 👍 Швидко виявила захворювання, зразу виписала лікування. Дуже задоволена, дякую
  js_loader

  Відправити повідомлення

   Send message

     Запис до дієтолога

      Запис до остеопата

        Запис до отоларінголога

         Запис до стоматолога

         [contact-form-7 404 "Не знайдено"]

         Відправити повідомлення

          Send message

            Запис до дієтолога

             Запис до остеопата

               Запис до отоларінголога

                Запис до стоматолога

                [contact-form-7 404 "Не знайдено"]