З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г
З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г

Лазерне відбілювання зубів

Лазерне відбілювання зубів — це інноваційна процедура, яка дає змогу отримати білосніжну посмішку всього за кілька сеансів. Вона є безпечною та надзвичайно ефективною і доступна в нашій стоматологічній клініці.

В переліку послуг стоматологів клініки VixClinic також реставрація зубів, ортодонтичне лікування та імплантація, лікування карієсу та багато іншого. Ознайомтеся з повним переліком у меню сайту.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ ВЖЕ ЗАРАЗ

Залиште свій контактний номер телефону і ми зателефонуємо вам найближчим часом

  Запис до стоматолога

  Що таке лазерне відбілювання зубів?

  Відбілювання зубів лазером — це процедура, під час якої на поверхню зубів наноситься спеціальний гель, який згодом активується лазером. Він використовує енергію світлового променя, який впливає на нанесений гель. У результаті відбувається освітлення зубної емалі.

  Як проходить процедура відбілювання зубів лазером

  Процедура лазерного відбілювання зубів проводиться на стоматологічному кріслі і триває близько 1-1,5 години. Перед початком процедури лікар проводить консультацію з пацієнтом. У процесі консультації стоматолог пояснює особливості лазерного відбілювання, а також відповідає на всі запитання.

  Процедура лазерного відбілювання зубів проходить у кілька етапів:

  1. Оцінка стану зубів і підготовка пацієнта. Лікар проводить огляд і оцінює стан зубів. Встановлює, чи немає протипоказань до процедури. Пацієнту надягають спеціальні захисні окуляри. Губи змащують захисною маззю. Ясна також змащують спеціальним гелем, який полімеризують під лампою — таким чином, вони будуть надійно захищені під час процедури.
  2. Нанесення гелю. Далі на зуби наноситься спеціальний гель, який підвищує чутливість емалі до лазерного впливу. На кожен зуб наноситься невеличка краплина гелю — цього достатньо для досягнення необхідного ефекту. Після чого краплинку гелю розподіляють по зубу за допомогою пензлика.
  3. Лазерне відбілювання. Лікар спрямовує лазерний промінь на зуби, він активує гель, який освітлює емаль зубів. Процес займає трохи часу: лазер працює близько 30 секунд, після чого гель ще працює на зубах пацієнта близько 10 хвилин.

  Очищення. Далі стоматолог видаляє залишки гелю з поверхні зубів та наносить на них захисний лак з фторидом для захисту емалі. 

  Після процедури пацієнт може відразу повернутися до своїх звичайних занять. Важливо дотримуватись ретельної щоденної гігієни для підтримки отриманого результату. Також рекомендовано в перші дні після процедури відмовитись від продуктів, що можуть фарбувати емаль (кава, міцний чорний чай, деякі ягоди та овочі, наприклад, буряк).

  До відбілення рекомендується пройти професійну гігієну ротової порожнини. Під час процедури видаляється м’який та твердий зубний наліт. Це необхідно для підвищення ефективності відбілювання та гарного результату.

  Ми рекомендуємо проводити лазерне відбілювання безпосередньо до проведення реставрації, встановлення пломб або ортопедичних робіт.

  Переваги лазерного відбілювання

  Лазерне відбілювання зубів низку переваг порівняно з іншими методами відбілювання:

  • Швидкість і ефективність: результат, який помітний відразу після процедури.
  • Безболісність: процедура не викликає болю і не потребує використання анестезії.
  • Безпека: лазерне відбілювання вважається безпечною процедурою, оскільки під час її проведення використовуються низькоінтенсивні лазери, які не пошкоджують зубну емаль.

  Тривалість ефекту: результат лазерного відбілювання триває довше, ніж у разі використання інших методів відбілювання зубів.

  Лазерне відбілювання зубів: до після

  Протипоказання до лазерного відбілювання

  Попри велику кількість переваг, лазерне відбілювання не рекомендується проводити:

  • вагітним жінкам;
  • людям із пошкодженою зубною емаллю;
  • пацієнтам із високою чутливістю зубів;
  • людям із важкими захворюваннями кісток або ясен;
  • пацієнтам з онкологічними захворюваннями або цукровим діабетом.

              Ви можете обговорити усі деталі та протипоказання з лікарем на консультації. Рішення щодо проведення процедури приймається індивідуально з кожним пацієнтом.

  Як підтримувати результат після процедури

  Підтримка результату після лазерного відбілювання зубів — важливий аспект у довготривалому збереженні білосніжної усмішки. Для того, щоб результат відбілювання зберігався якомога довше, слід дотримуватися низки рекомендацій:

  • Дотримуватися гігієни порожнини рота. Регулярне чищення зубів допомагає видаляти наліт, який може послабити ефект відбілювання.
  • Уникати їжі та напоїв, які можуть викликати плями. Серед них: кава, чай, червоне вино, томатний соус, газовані напої.
  • Пити достатню кількість води. Вода допомагає видаляти залишки їжі та напоїв, які можуть плямувати зуби.
  • Знизити споживання тютюну. Нікотин та смоли можуть стати причиною появи жовтих та коричневих плям на зубах.

  Відвідувати стоматолога на регулярній основі. Проведення професійної гігієни порожнини рота допомагає видалити зубний наліт із важкодоступних місць, а також наліт, який вже став твердим (зубні камені) і може змінювати колір ваших зубів. 

  Дотримуючись цих простих рекомендацій, можна зберегти результат лазерного відбілювання зубів на довгий час.

  Відбілювання зубів лазером в Києві

  В клініці VixClinic проводиться професійне лазерне відбілювання зубів в Києві. Це сучасна клініка з новітнім оснащенням, отже ви можете бути впевненні у гарному результаті. Обов’язково пройдіть попередню консультацію у стоматолога, щоб дізнатись, чи підходить вам лазерне відбілювання. Запис на консультацію за номером телефону в розділі Контакти або за допомогою форми на сайті. Ціна лазерного відбілювання в Києві в нашій клініці вказана нижче

   

  Лазерне відбілювання зубів

   

  Важливе зауваження від VixClinic!
  Пломби, вініри, керамічні коронки мають абсолютно іншу структуру. Тому відбілюючі технології на них не діють.

  Якщо ви прийняли рішення мати більш світлі зуби – відбілювання повинно передувати стоматологічним реставраціям. Наприклад, встановлення пломб, вінірів або ортопедичним роботам. Після того як ваша посмішка стала білосніжною – важливо зберегти її.

  Дотримуйтесь ретельної гігієни порожнини рота і ніколи не забувайте чистити зуби після вживання продуктів і напоїв з фарбувальними властивостями.

  Платюк
  Патюк Ірина
  Лікар-стоматолог-терапевт

   Запис до стоматолога

   Відправити повідомлення

    Send message

      Запис до дієтолога

       Запис до остеопата

         Запис до отоларінголога

          Запис до стоматолога

           Дитяче відділення

           Відправити повідомлення

            Send message

              Запис до дієтолога

               Запис до остеопата

                 Запис до отоларінголога

                  Запис до стоматолога

                   Дитяче відділення