З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г
З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г

Ендодонтичне лікування

Ендодонтія — це галузь стоматології, що досліджує будову та функції ендодонта, — комплексу тканин, які включають пульпу та дентин. Ендодонтичне лікування спрямоване на видалення або лікування хворої або ураженої пульпи зуба, а також на збереження та відновлення зуба.

Наші лікарі застосовують передові технології та сучасні методики, зокрема лікування зубів під мікроскопом, яке вже визнане як світовий стандарт.

Використання оптичної системи, яка в рази збільшує робоче поле, це інноваційний метод, який дозволяє лікарю проводити різні маніпуляції з високою точністю, навіть у найскладніших випадках.

Навіщо стоматологу мікроскоп?

Мікроскоп — сучасний та ефективний апарат, який сприяє покращенню результатів лікування та збереженню зубів пацієнта.

Переваги використання мікроскопа в ендодонтії:

 1. Виявлення карієсу на ранніх стадіях, тріщин та інших проблем, які невидимі неозброєним оком.
 2. Максимальне збереження здорової частини зуба. При цьому стоматолог видаляє лише уражені тканини. 
 3. Очищення, санація та пломбування всіх кореневих каналів. У даному випадку велике значення має точність. Відсутність оптичного збільшення ускладнює роботу лікаря. Це пов’язано з тим, що у пацієнтів часто зустрічається нетипова структура зубів, наприклад, викривлені або звужені канали. 
 4. Забезпечує більш тісне прилягання ортопедичної конструкції при протезуванні.
 5. Для виявлення прихованого міжзубного або вторинного карієсу під пломбою. Своєчасне лікування карієсу дозволяє зберегти зуб та уникнути таких ускладнень, як абсцес та періодонтит. 
 6. Мікроскоп забезпечує більш комфортне та безболісне лікування для пацієнта, оскільки зменшує тривалість сеансу і кількість втручань.

Завдяки використанню стоматологічного мікроскопа, лікар отримує зображення зі збільшенням до 26 разів. Це робить лікування каналів під мікроскопом більш точним та сприяє успішному прогнозуванню результатів лікування.

У чому переваги роботи за допомогою мікроскопа для стоматолога?

Використання мікроскопа розкриває нові перспективи та істотно підвищує якість стоматологічних процедур. Мікроскоп відкриває деталі, які залишаються непомітними при звичайному огляді. Сучасний прилад забезпечує таке оптичне збільшення, що жодна деталь не може залишитись прихованою.

За допомогою мікроскопа лікарю потрібно значно менше рентгенівських знімків для контролю якості лікування та діагностики. 

В яких ситуаціях пацієнту може знадобитися лікування зубів під мікроскопом?

Лікування зубу під мікроскопом необхідне в таких клінічних випадках:

 • Перфорація кореня зуба. За допомогою мікроскопу стоматолог має змогу швидко і успішно закрити дефект та зберегти зуб.
 • Протезування, імплантація, реставрація. Оптична система збільшення дозволяє максимально точно визначити межі між пошкодженими та здоровими тканинами зуба. Мікроскоп забезпечує якісне встановлення імпланту.
 • Перелом стоматологічного інструменту в каналі зуба. Це може стати причиною втрати зуба. За допомогою оптичного мікроскопа лікар виявляє та безпечно вилучає фрагмент інструменту. 
 • Повторне лікування зубних каналів. Без мікроскопу ендодонтичне лікування кореневих каналів може не дати очікуваних результатів і призвести до ускладнень, зокрема до втрати зуба.

Діагностика під мікроскопом: 

Це сучасний метод дослідження внутрішньої будови зуба, який дозволяє виявити та лікувати різні захворювання та ускладнення, пов’язані з кореневими каналами.

Застосування мікроскопа в ендодонтії дозволяє стоматологу:

 • визначити точну форму та розміри кореневих каналів;
 • виявити мікроскопічні тріщини, перфорації, каріозні вогнища, залишки пломбувального матеріалу, чужорідні тіла (зламані інструменти) в порожнині зуба або кореневих каналах;
 • мікроскоп забезпечує детальну візуалізацію, що підвищує точність діагностики та лікувальних процедур, мінімізуючи ризик помилок і ускладнень.

Лікування каналів під мікроскопом 

Ендодонтичне лікування зуба під мікроскопом є сучасним методом, який дозволяє лікарю-стоматологу виконувати діагностику та лікування захворювань внутрішньої частини зуба (пульпи) та кореневих каналів з високою точністю та якістю.

Лікування каналів під мікроскопом має декілька переваг:

 • забезпечує більш точний доступ до кореневих каналів, що дозволяє досягти кращої якості очищення та заповнення каналів пломбувальним матеріалом;
 • за допомогою мікроскопа стоматолог може виявляти і лікувати навіть найдрібніші канали, які можуть бути пропущені без використання мікроскопу;
 • візуалізація під мікроскопом дозволяє уникнути пошкодження навколишніх тканин і забезпечити кращі результати під час лікування.

Наша клініка пропонує комплексне лікування зубів, включаючи рентгенографію для визначення кількості кореневих каналів, їх стану та довжини. 

Після проведення діагностики, ми застосуємо спеціальні інструменти та розчини для проведення інструментальної та медикаментозної обробки. Крім того, ми здійснимо 3D-пломбування кореневих каналів. Такий підхід є надзвичайно ефективним і успішно використовується протягом багатьох років.

Команда досвідчених стоматологів нашої клініки пропонує широкий спектр послуг з лікування зубів. Для запису на лікування зателефонуйте або залиште заявку на нашому веб-сайті.

                                                                                                                    1 кор.к
 2 кор.к
            3 кор.к
      4 кор.к
Первинна ендодонтія
5850
6850
7850
8000
Вторинна ендодонтія
6200
7550
8900
9250
Первинна ендодонтія під мікроскопом
8200
9350
11250
11850
Вторинна ендодонтія під мікроскопом
9200
10800
13000
13950

Окремо слід зазначити, що у VixClinic використовується комп’ютерна анестезія, яка виключає будь які больові відчуття.

Протипоказання до ендодонтичного лікування:

 • Неможливість відтворення зуба;
 • Неможливість проходження і обробки кореневих каналів;
 • Вертикальний перелом коріння зуба.
Кошарний
Кошарний Володимир
Лікар-стоматолог, лікар-стоматолог-ортопед, лікар-стоматолог-терапевт

  Запис до стоматолога

   Запис до нутриціолога

   Відправити повідомлення

     Запис до дієтолога

      Запис до остеопата

        Запис до отоларінголога

         Запис до стоматолога

          Дитяче відділення

           Запис до нутриціолога

           Відправити повідомлення

             Запис до дієтолога

              Запис до остеопата

                Запис до отоларінголога

                 Запис до стоматолога

                  Дитяче відділення