Кожен з нас мріє якнайдовше зберегти природну молодість шкіри. У цьому здатна допомогти мезотерапія обличчя- сучасна косметологічна процедура, що дає помітний довготривалий ефект. Вона полягає у введенні в глибокі шари шкіри вітамінів та інших корисних речовин, що покращують кровообіг та позитивно впливають на шкіряний покров. Може виконуватися не тільки на обличчі, а й на різних ділянках тіла.
Мета цієї процедури – це отримання результатів від впливу введеного препарату, а також роздратування з його допомогою біологічно активних точок на шкірі. Слід зазначити, що ін‘єкції робляться невеликими дозами – це гарантує мінімальну вірогідність виникнення у пацієнта алергічних реакцій.
Як діє мезотерапія?
Ефективність процедури забезпечується впливом одразу двох чинників. Це, перш за все, достатня глибина введення препаратів. Завдяки цьому вони діють максимально швидко та потужно. У залежності від того, які компоненти присутні в складі препарату, він здатен глибоко зволожити шкіру, надати їй пружності та еластичності, зробити зморшки та пігментацію менш помітними. Також є засоби, які використовуються для мезотерапії волосистої частини голови та прискорюють ріст волосся.
Другий чинник – це подразнююча дія голок, які використовуються для процедури. Косметолог робить досить багато мікроін єкцій, які, по суті, є микротравмами для шкіри. Завдяки цьому в ній посилюється кровообіг, стимулюється синтез еластину та колагену. Шкіра починає омолоджуватися самостійно, природним шляхом.
Препарати для проведення мезотерапії
Лікар-косметолог, що виконує процедуру мезотерапії, може використовувати для неї спеціальні препарати, які додатково збагачені корисними речовинами. Це надає можливість створювати для кожного пацієнта індивідуальний “коктейль”, що допомагає швидко вирішити саме його проблеми.
Частіш за все такими додатковими компонентами є:
- фосфоліпіди, які збільшують еластичність клітинних мембран;
- протизапальні речовини, необхідні для боротьби з акне та деякими іншими захворюваннями шкіри;
- ліполітики, що здатні розщеплювати жирові відкладення;
- антиоксиданти для уповільнення віковіх змін;
- колаген та еластин. Ці природні речовини синтезуються в людській шкірі, але з віком цей процес уповільнюється. Мезотерапія для обличчя передбачає введення цих речовин за допомогою мікроінєкцій.Шкіра завдяки цьому стає більш зволоженою, пружною та еластичною;
- ферменти для активізації розсмоктування шрамів та розтяжок;
- препарати, що зміцнюють судини. Вони допомагають боротися з куперозом;
- вітаміни, мінерали та інші корисні речовини. Їх перелік та кількість підбираються індивідуально для кожного пацієнта.
Пацієнти VixClinic можуть бути впевнені: ми використовуємо лише високоякісні сертифіковані препарати, які мають ефективний склад та повністю безпечні для здоров‘я.
Результати мезотерапії
Мезотерапія може виконуватися на різних ділянках голови та тіла. Ми вже розповіли про показання до такої процедури, а також про особливості вибору препаратів для її проведення. Що стосується ефектів від проведення мезотерапії, можна відзначити, що вона:
- допомагає зволожити шкіру, зробити її більш пружною та еластичною;
- сприяє розсмоктуванню шрамів та розтяжок;
- ефективна при лікуванні акне, себореї, купероза;
- допомагає покращити контури обличчя, підтягнути їх;
- зменшує кількість та глибину зморшок;
- прибирає темні кола під очима;
- знебарвлює пігментні плями;
- ефективно бореться з алопецією;
- сприяє зменшенню жирових відкладень.
Перші результати від мезотерапії будуть помітними після 1-2 візитів до косметолога. Максимального ефекту можна досягти лише за умови проходження повного курсу процедур. Це може бути від 4 до 8 сеансів, між якими потрібно робити інтервал 7 – 14 днів.
Протипоказання до мезотерапії
Ви вже знаєте про показання до мезотерапії та ефекти від іі проведення. Як бачите, ця процедура дійсно є дуже ефективною і допомагає позбавити пацієнта від багатьох естетичних недоліків. Однак є випадки, в яких виконувати її повністю заборонено:
- онкологічні захворювання;
- аутоімунні патології;
- хвороби крові;
- епілепсія;
- схильність до утворення келоїдних рубців;
- підвищена чутливість до компонентів препарату.
Також є стани, які є тимчасовими протипоказаннями для проведення мезотерапії:
- вагітність та період годування грудьми;
- загострення хронічних патологій;
- гострі інфекційні захворювання;
- висипи, рани, інші пошкодження на шкірі в зоні виконання проколів.
Як проводиться мезотерапія?
Щоб результати мезотерапії були одразу помітними та протрималися якомога довше, процедуру потрібно виконувати згідно з усіма правилами. Саме так працюють спеціалісти VixClinic, які дотримуються такої послідовності дій:
- косметолог оцінює стан шкіри пацієнта, підбирає препарат чи мезококтейль, визначає зони, в які будуть виконуватися мікроін’єкції;
- очищає шкіру клієнта від залишків макіяжу, бруду тощо;
- обробляє її антисептиком для максимального знезараження;
- за потреби чи за проханням пацієнта на шкіру може наноситися анестетик. Завдяки цьому мікроінєкції не викликають жодного дискомфорт Але й без знеболювання наші пацієнти не відчувають болю. Це пов’язано з тим, що мезотерапія виконується тоненькими голками, що вколюються всього на декілька міліметрів.
Мікроін‘єкції можуть виконуватися ручним способом чи за допомогою мезоінжектора. Відстань між проколами зазвичай становить приблизно 1 см. Тривалість однієї процедури – до 40 хвилин. Завершується вона нанесенням на шкіру препаратів для прискорення загоєння.
У VixClinic пацієнтам пропонуються також інші послуги: біоревіталізація, механічна чистка обличчя, плазмоліфтінг, що допомагають в усуненні різних естетичних дефектів зовнішності.
Показання для проведення мезотерапії
- профілактика вікових змін;
- лікування волосся і шкіри голови;
- лікування вугревої хвороби;
- лікування розтяжок;
- лікування целюліту;
- лікування куперозу;
- жирна пориста шкіра.
Протипоказання до проведення мезотерапії
- алергічна реакція на мезотерапію, яку виявляє лікар за допомогою підшкірної проби;
- вагітність;
- період лактації;
- онкологічні захворювання;
- захворювання крові;
- герпес у активній стадії;
- епілепсія.
Під час курсу мезотерапії не рекомендується:
- наносити на оброблену ділянку шкіри декоративну косметику протягом доби;
- відвідувати баню і сауну, активно займатися спортом протягом 2-х діб після процедури;
- під час курсу процедур активно приймати сонячні ванни.
Мезотерапія дозволяє не тільки живити шкіру зовнішніми допоміжними речовинами, але й стимулює власні процеси регенерації. Ефект молодої шкіри зберігається довгий час, оскільки дерма починає активно виробляти колаген і еластин, що сприяє ліфтинг ефекту і підвищенню пружності епідермісу.