З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г
З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г

Дитячий остеопат у Києві

Дитячий остеопат — спеціалізований медичний фахівець, який займається дітьми та їхнім фізичним розвитком, враховуючи особливості їхнього організму. Зосереджуючись на структурі скелета і м’язів, дитячий остеопат виявляє та виправляє незначні дефекти, які можуть негативно впливати на розвиток дитини.

Записатися на прийом
остеопат для детей
дитячий остеопат київ
Остеопатія корисна для дітей з різними проблемами, включаючи:
 • фізичні проблеми: порушення постави, сколіоз, кривошия, плоскостопість, дисплазія тазостегнових суглобів, рахіт, неврологічні проблеми, такі як гіперактивність, порушення уваги, затримка розвитку.
 • емоційні проблеми: проблеми зі сном, занепокоєння, страхи, проблеми з поведінкою.

Чи потрібна дитині допомога остеопата?

Крім того, остеопат допомагає виправити вроджені дефекти. Адже перебіг вагітності й пологи — випробування не тільки для майбутньої мами, вони також можуть вплинути на здоровий розвиток новонародженої дитини.
Досвічений остеопат у Медичному центрі VixClinic діагностує і видалить причину захворювання дитини. Звичайно, вибрати хорошого остеопата в Києві не просто, тим більше коли фахівець потрібен дитині.

Фізіологічні пологи

Фізіологічні пологи природні, без медичного втручання та штучних стимуляторів. Під час таких пологів травми дитини мінімальні. Однак, після народження можуть виникнути невеликі порушення у роботі органів та систем. У цих випадках консультація та допомога дитячого остеопата буде дуже корисною.

Кесарський розтин

Малюки, народжені шляхом кесаревого розтину, часто мають проблеми з рухливістю та поставою. Це пов’язано з тим, що під час природних пологів дитина проходить через родові шляхи, і це допомагає їй розтягнутися й правильно сформуватися. При кесаревому розтині дитина може народитися з меншою рухливістю.

Дитячий остеопат м’яко впливає на скелет, м’язи та зв’язки дитини. Це допомагає дитині правильно сформуватися.

Дитяча остеопатія – показання

Дитяча остеопатія орієнтована на покращення рухливості та балансу в тілі й загального розвитку малюка, зокрема у випадках, коли є певні фізичні або функціональні проблеми.

Вона ефективна при лікуванні широкого спектра проблем у дітей, включаючи:

 • порушення постави: сколіоз, кіфоз, лордоз;
 • головні болі: мігрені, головні болі від напруги;
 • біль у спині: шийний, грудний, поперековий біль;
 • біль у ногах: болі в колінах, болі в стопах;
 • звуження дихальних шляхів: аденоїди, тонзиліт;
 • розлади травлення: кольки, запори, діарея;
 • розлади сну: безсоння, проблеми з засинанням;
 • розлади розвитку: затримка розвитку, гіперактивність.

Остеопатія може бути також корисною для дітей, які народилися з проблемами, такими як:

 • вроджені дефекти: кривошия, дисплазія тазостегнового суглоба;
 • вроджені родові травми.

Підготовка до вагітності

Остеопат допоможе майбутній мамі підготуватися до вагітності та усунути можливі порушення в її опорно-руховому апараті. Це полегшить перебіг вагітності та пологів.

Хребет і таз — основні структури тіла, які підтримують вагітний живіт. Остеопат використовує м’які техніки для відновлення рухливості у цих зонах та полегшення болю у спині під час вагітності.

Також остеопат застосовує техніки, які покращують кровообіг та знижують стрес задля здорового розвитку плода.

Остеопат виявляє та виправляє проблеми з рухом і роботою тіла. Це включає роботу хребта і м’язів, зниження напруги та покращення рухливості суглобів.

Діти віком 1-5 років

У цьому віці діти швидко зростають, активно досліджуючи світ навколо себе, та вчаться рухатися і спілкуватися. Проте, цей інтенсивний розвиток може стати причиною різних травм, розтягнення і деформації м’язів та кісток.

Дитячий остеопат враховує особливості дитячого організму та специфіку його розвитку. Лікар застосовує різні техніки, щоб відновити баланс в опорно-руховому апараті дитини.

 • Під час активних ігор та фізичних вправ діти можуть травмуватися. Остеопатична терапія полегшить ушкодження.
 • Остеопат працює з хребтом та шиєю, полегшуючи рухи та сприяючи оптимальному функціонуванню нервової системи дитини.
 • Допомагає вчасно впливати на розвиток кісток і м’язів для правильного формування позиції тіла та постави.
 • Остеопатична терапія гармонізує організм і підвищує опірність дитини до хвороб.

Якщо потрібен остеопат дитячий, Київ зазвичай пропонує широкий вибір лікарів. Остеопат у Медичному центрі VixClinic – це кваліфікований фахівець з багаторічним досвідом роботи.

Перший візит у дитячого остеопата зазвичай триває близько години. Остеопат проводить огляд дитини й спілкується з батьками. На основі отриманих даних він складає план лікування.

Після лікування остеопат може розробити для дитини індивідуальну програму вправ, яка допоможе підтримати здоровий розвиток опорно-рухового апарату та запобігти повторенню проблем.

дитячий остеопат
Остеопат для дітей в VixClinic

Дитячий остеопат розуміє, як працює дитячий організм і як він зростає. Він допомагає дітям уникнути проблем та розвиватися гармонійно, надаючи дбайливу та ефективну допомогу.

Остеопат у VixClinic – це кваліфікований фахівець, з великим досвідом роботи у сфері остеопатії.

Вартість послуг
Назва послуги
Тривалість
Ціна (грн)
Дитяча остеопатія
35-45 хвилин
1600
Запис до остеопата

Залиште свій контактний номер телефону і ми зателефонуємо вам найближчим часом

  Запис до остеопата
  Лікарі
  Звєрєва Тетяна
  Остеопат, кінезіолог
  Досвід: більше 20-ти років
  Освіта: Upledger International Institute (USA) в області краніосакральна терапія
  Напрямки роботи: краніосакральна остеопатія; вісцеральна остеопатія; структуральна остеопатія; ортодонтична остеопатія; дитяча остеопатія; всі види масажів.
  Відгуки
  Дуже задоволена, що потрапила саме в цю клініку до Вікторії Олегівни. Нарешті у мене ідеальна посмішка - завдяки високому професіоналізму та чуйності Вікторії Олегівни, яка приділяла увагу найменшим дрібницям для створення як візуальної досконалості, так і здоров’я зубів. Вініри виглядають на мільйон, неможливо відірватися від свого відображення в дзеркалі!Найкращий лікар, рекомендую!
  Миша ПОВЕРМиша ПОВЕР
  12:05 09 May 24
  Все чудово😋
  Anastasia RechychAnastasia Rechych
  05:58 08 May 24
  Anna RoanAnna Roan
  22:32 11 Apr 24
  Я довіряю клініці, завжди якісна допомога. Відмінна якість послуг. В мене була доволі складна ситуація було приємно спостерігати як для лікарів клініки немає нічого неможливого! Я лікувалася у лікарів Кошарного Володимира, Патюк Ірини на чолі з чарівною Вікторією Стогіною, яка прооперувала мене. Нічого не страшно, з лікарями клініки. Вони дивовижно легко вирішують все, він простих проблем до складних випадків. Завжди приємна атмосфера відчуття що ти в правильному місці. Для мене важливо відчуття довіри і цю клініку рекомендую найближчим друзям за рідним.
  Вся родина лікується у Кошарного Володимира, послуги завжди на якісному рівні. Дуже вдячна персоналу медичного центру. Рекомендую їх послуги.
  Yanina ChernyaevaYanina Chernyaeva
  11:32 29 Mar 24
  Була на видаленні зубів мудрості під седацією у Стогіної Вікторії Олегівни.Дуже вдячна їй, все пройшло супер. Навіть після операції, вже ввечері, я була огірком 😁 Також хочу подякувати анестезіологу Ганні (на жаль, не знаю як по батькові), мене добре проконсультували, седація пройшла на ура, якихось ускладнень не було, дякую за її роботу!
  Приємний персонал, швидке обслуговування. Була у лора Дарини Олександрівни. Сподобалось 👍 Швидко виявила захворювання, зразу виписала лікування. Дуже задоволена, дякую
  js_loader

  Відправити повідомлення

   Send message

     Запис до дієтолога

      Запис до остеопата

        Запис до отоларінголога

         Запис до стоматолога

         [contact-form-7 404 "Не знайдено"]

         Відправити повідомлення

          Send message

            Запис до дієтолога

             Запис до остеопата

               Запис до отоларінголога

                Запис до стоматолога

                [contact-form-7 404 "Не знайдено"]