З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г
З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г

Ортодонтична остеопатія у Києві

Неправильний прикус і у дитини, і у дорослого виникає внаслідок багатьох причин. Але, у будь якому випадку – це збій у цілісній структурі організму, що призвів за собою такий результат – як неправильний прикус. А остеопатія як раз і закликана усувати ці збої для того, щоб вилікувати порушення, викликані ними.

Записатися на прийом
ортодонтична остеоптія
Переваги ортодонтичної остеопатії
 • Немедикаментозний метод лікування.
 • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
 • Вирішення кореневих причин проблеми.
 • Покращення загального здоров’я обличчя.
 • Профілактика майбутніх проблем.

Етапи ортодонтичної остеопатії

Перший етап співробітництва остеопата з ортодонтом відбувається на стадії діагностики і визначення оптимальної стратегії лікування. Для того щоб ортодонт розпочав лікування, пацієнт попередньо проходить консультацію у остеопата, який діагностує причину неправильного прикусу. У залежності від причини, колегіально приймається рішення про остеопатичні і ортодонтичні процедури. Це може бути підготовка безпосередньо до ортодонтичного лікування і його супровід. Або остеопатична терапія під час ортодонтичного лікування.

Другий етап відбувається на стадії ортодонтичного лікуваня. Адже після процедур у ортодонта організм поступово починає адаптуватися до коригувань. Паралельна остеопатична терапія під час ортодонтичного лікування покращує його ефективність, а також робить більш комфортним процес лікування.

У випадку паралельної ортодонтичному лікуванню терапії – рекомендоване відвідування остеопата, повинно відбутися протягом тижня, після лікування у ортодонта.

ортодонтична остеопатія київ
Переваги клініки VixClinc
 • Кваліфіковані спеціалісти: Наша клініка VixClinic має висококваліфікованих фахівців з великим досвідом у проведенні ортодонтичної остеопатії.
 • Індивідуальний підхід: Кожен пацієнт отримує індивідуальне обстеження та план лікування, який враховує його унікальні потреби та цілі.
 • Комфорт та зручність: В нашій клініці ми надаємо комфортні умови для пацієнтів та забезпечуємо їхній зручний перебіг лікування.
 • Задоволені пацієнти: Наші пацієнти отримують якісне лікування та задоволені результатами, що підтверджують відгуки та рекомендації.
Вартість послуг
Назва послуги
Тривалість
Ціна (грн)
Ортодонтична остеопатія
1 година
2000
Запис до остеопата

Залиште свій контактний номер телефону і ми зателефонуємо вам найближчим часом

  Запис до остеопата
  Лікарі
  Звєрєва Тетяна
  Остеопат, кінезіолог
  Досвід: більше 20-ти років
  Освіта: Upledger International Institute (USA) в області краніосакральна терапія
  Напрямки роботи: краніосакральна остеопатія; вісцеральна остеопатія; структуральна остеопатія; ортодонтична остеопатія; дитяча остеопатія; всі види масажів.
  Відгуки
  Дуже задоволена, що потрапила саме в цю клініку до Вікторії Олегівни. Нарешті у мене ідеальна посмішка - завдяки високому професіоналізму та чуйності Вікторії Олегівни, яка приділяла увагу найменшим дрібницям для створення як візуальної досконалості, так і здоров’я зубів. Вініри виглядають на мільйон, неможливо відірватися від свого відображення в дзеркалі!Найкращий лікар, рекомендую!
  Миша ПОВЕРМиша ПОВЕР
  12:05 09 May 24
  Все чудово😋
  Anastasia RechychAnastasia Rechych
  05:58 08 May 24
  Anna RoanAnna Roan
  22:32 11 Apr 24
  Я довіряю клініці, завжди якісна допомога. Відмінна якість послуг. В мене була доволі складна ситуація було приємно спостерігати як для лікарів клініки немає нічого неможливого! Я лікувалася у лікарів Кошарного Володимира, Патюк Ірини на чолі з чарівною Вікторією Стогіною, яка прооперувала мене. Нічого не страшно, з лікарями клініки. Вони дивовижно легко вирішують все, він простих проблем до складних випадків. Завжди приємна атмосфера відчуття що ти в правильному місці. Для мене важливо відчуття довіри і цю клініку рекомендую найближчим друзям за рідним.
  Вся родина лікується у Кошарного Володимира, послуги завжди на якісному рівні. Дуже вдячна персоналу медичного центру. Рекомендую їх послуги.
  Yanina ChernyaevaYanina Chernyaeva
  11:32 29 Mar 24
  Була на видаленні зубів мудрості під седацією у Стогіної Вікторії Олегівни.Дуже вдячна їй, все пройшло супер. Навіть після операції, вже ввечері, я була огірком 😁 Також хочу подякувати анестезіологу Ганні (на жаль, не знаю як по батькові), мене добре проконсультували, седація пройшла на ура, якихось ускладнень не було, дякую за її роботу!
  Приємний персонал, швидке обслуговування. Була у лора Дарини Олександрівни. Сподобалось 👍 Швидко виявила захворювання, зразу виписала лікування. Дуже задоволена, дякую
  js_loader

  Відправити повідомлення

   Send message

     Запис до дієтолога

      Запис до остеопата

        Запис до отоларінголога

         Запис до стоматолога

         [contact-form-7 404 "Не знайдено"]

         Відправити повідомлення

          Send message

            Запис до дієтолога

             Запис до остеопата

               Запис до отоларінголога

                Запис до стоматолога

                [contact-form-7 404 "Не знайдено"]