З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г
З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г

Пластична хірургія

Вікові зміни найпомітніше відбиваються на тонкій шкірі навколо очей. Зморшки, мішки під очима, провисання повік одразу додають кілька років до реального віку, роблять обличчя похмурим, втомленим, безрадісним. Це може траплятися навіть у молодих людей  25 - 30 років. Звичайно, це дуже засмучує людину та визиває у неї помітний емоційний дискомфорт. Але така ситуація не є безвихідною, і на допомогу готова прийти пластична хірургія, а саме  - пластика повік. За останнє десятиріччя  вона стала однією з найпопулярніших серед жінок та чоловіків естетичних операцій.  По підрахункам спеціалістів, щорічно понад 1,5 мільйонів пацієнтів погоджуються на таке втручання і залишаються дуже задоволеними його результатами. Це не дивно, адже блефаропластика допомагає  знов отримати відкритий  погляд та привітний вираз обличчя.

Це операція, в процесі якої пластичний хірург видаляє зайву шкіру, прошарки жирової тканини в зоні навколо очей, при необхідності - підтягує м'язи. У  VixClinic вона, як і всі інші,  виконується згідно міжнародних клінічних протоколів, що гарантує бажаний для пацієнта результат та його безпеку. Якщо у вас є сумніви щодо потреби в такому втручанні, або вас не задовольняє  ваш зовнішній вигляд навколо очей то вам обов’язково потрібно звернутися на консультацію та обговорити усі деталі з нашим спеціалістом. Також ви можете отримати консультацію щодо такої пластичної операції, як  септопластика носа, яка теж спрямована на покращення рис обличчя та отримання зовнішності, про яку ви мріяли.  Ми ж розповімо, які методики проведення блефаропластики застосовуються в сучасних клініках, які існують показання та протипоказання до проведення операції,  яких рекомендацій слід дотримуватися в період реабілітації.

Методики виконання

Блефаропластика  може виконуватися двома методиками, які однаково надійно допомагають позбутися проблем із зовнішністю та отримати бажаний ефект. Це може бути традиційний метод, що передбачає використання скальпелю та інших хірургічних інструментів, або лазерна блефаропластика, яка виконується за допомогою сучасної лазерної установки.

Пластичними хірургами однаково успішно використовуються обидві методики. Яка з них оптимально допоможе прибрати естетичні недоліки у конкретного пацієнта, лікар визначає після візуального огляду та ретельного обстеження.

Види блефаропластики та їх особливості

Як ви вже зрозуміли, пластика повік - операція, що гарантовано допоможе вам позбутися вікових змін у зоні навколо очей, “освіжити” погляд. візуально омолодити обличчя, зробити його вираз більш привітним.

Після обстеження пацієнта пластичний хірург встановлює, які саме завдання потрібно розв'язати за допомогою такого втручання. В залежності від цього спеціаліст обирає спосіб, в який це буде виконано.  Це може бути верхня (на верхніх повіках) або нижня блефаропластика (на нижніх). Також можливо проведення операції, спрямованої на корекцію всієї області навколо очей - кругова блефаропластика.

Для виконання пластики повік може використовуватися як загальна, так і місцева анестезія. Тривалість операції зазвичай дорівнює 40 - 90 хвилин. Після її закінчення пацієнту необхідно протягом години залишатися під наглядом медичного персоналу, після чого він може їхати додому. Шви (при їх наявності) знімаються на 7 день.

Теперь розглянемо детальніше кожну з приведених методик блефаропластики, їх особливості та переваги.

Верхня блефаропластика

Найпоширеніші показання до верхньої блефаропластики (з точки зору естетики) - це:

 • асиметрія очей;
 • зморшки в зоні навколо очей;
 • набряклість шкіри через надлишок жиру, втрата еластичності;
 • нависання шкірної складки.

Є також і медичні показання для проведення такої операції, до яких відносяться:

 • надто низьке розташування верхніх повік;
 • проблеми з периферійним зором, які можуть розвинутися через нависання повік;
 • заворот чи вивертання повік.

Пластична хірургія верхнього повіка передбачає втручання, що виконується шляхом видалення жирових мішків та висічення зайвої шкіри повік. Після її закінчення пластичний хірург накладає тонкий косметичний шов. Через 5 - 7 діб він знімається. Після повного загоєння шрам  буде зовсім непомітним, адже він знаходиться в природній шкірній складці над оком.

Нижня блефаропластика та її методи

Нижня блефаропластика допомагає позбутися жирових відкладень та зайвої шкіри під очима. Після неї безслідно зникають вікові зморшки та “мішки”, погляд стає більш відкритим , молодим. Для проведення такого втручання пластичний хірург обирає один з двох способів. Це може бути транскон’юнктивальна блефаропластика, або класична операція, що передбачає виконання розрізу по війковому краю (на 1-2 міліметри нижче лінії росту вій). Другий спосіб спеціаліст зазвичай рекомендує більш старшим пацієнтам, яким для досягнення бажаного ефекту потрібно видаляти надлишкову шкіру. В процесі цієї операції видаляються жирові мішки, розтягнута шкіра, накладається тонкий косметичний шов. Він після загоєння стає зовсім непомітним, оскільки закривається нижними віями.

Для пацієнтів молодого віку найчастіше використовується  транскон’юнктивальна блефаропластика. У них шкіра ще досить еластична та може підтягнутися самостійно, тому хірург просто видаляє зайвий жир, залишаючи тканини. При використанні такої техніки ніякі шви не потрібні. Рана гоїться самостійно, на її місці ніхто і ніколи не побачить жодного сліду. 

Кругова блефаропластика

Як можна зрозуміти з назви, це пластика, яка виконується одночасно на всій навколоочній зоні. Вона допомагає усунути вроджені дефекти повік, або вікові зміни їх тканин. Всі проблеми вирішуються комплексно протягом одного хірургічного втручання. В залежності від його обсягу, лікар приймає рішення про використання місцевого чи загального знеболювання. При будь-якому  його виді пацієнт впродовж операції не відчуває болю чи іншого дискомфорту.

Згідно з планом оперативного втручання, спеціаліст може усувати або перерозпріділяти жирові тканини, висікати частини зайвої шкіри, підтягувати круговий  м'яз ока, підтягувати брови та виконувати  інші елементи естетичної пластики обличчя.

Перед початком операції пластичний хірург обов'язково виконує розмітку операційної зони. Це дозволяє йому виконувати всі дії в операційній чітко та в необхідній послідовності. Шви після загоєння стають непомітними, оскільки знаходяться у природних складках шкіри повік. Про те, що пацієнту було проведено кругову блефаропластику, буде знати тільки він сам та його лікар.

Особливості проведення та переваги лазерної блефаропластики

Лазерна блефаропластика - це інноваційна методика пластики повік. Виконується за допомогою тонкого променю лазера (50 мікрон). Він обережно розсікає тканини, водночас “зварюючи” дрібні судини. Це гарантує практично повну відсутність кровотечі під час виконання операції. Також завдяки використанню медичного СО2 лазера, у пацієнта зменшується ймовірність появи післяопераційних гематом та набряків.

Таким чином, лазерна блефаропластика - це найменш травматичний метод пластики повік, при використанні якого зменшується частота появи ускладнень, скорочується період реабілітації.

Як відбувається відновлення після операції

Як ми вже зазначили, блефароптастика може виконуватися під місцевою чи загальною анестезією. Це вирішує лікар,  приймаючи до уваги загальний стан пацієнта, а також його побажання. В післяопераційний період людина може відчувати невеликий дискомфорт в зоні навколо очей, також там можуть на деякий час залишатися синці та набряки. Щоб вони швидше зникали, пацієнту можуть бути призначені фізіопроцедури (5-10 сеансів).

Протягом 2-3 місяців відбувається формування рубців, також в цей час повіки набувають природного вигляду. Після цього вже можна повністю оцінювати результати блефаропластики, які, зазвичай, дуже задовольняють пацієнтів. Всі вони відзначають наступне:

 • куточки очей, які раніше були опущеними, підіймаються;
 • погляд стає більш відкритим та яскравим;
 • в зоні навколо очей повністю зникають грижові мішки, надлишки шкіри та інші дефекти;
 • верхня частина обличчя починає виглядати візуально молодшою;
 • зникає дискомфорт, якого зазнавав пацієнт, страждаючий на заворот повік.

При дотриманні всіх рекомендацій лікаря по післяопераційному догляду, результат блефаропластики зберігається максимально довго - до 10 років. Жодна інша методика усунення вікових змін області навколо очей такого ефекту не дає

Показання до проведення пластики повік

Блефаропластика показана пацієнтам, які незадоволені зовнішнім виглядом верхньої ділянки обличчя, а саме - зони навколо очей. Це можуть бути:

 • вікові зміни (зморшки, надлишки шкіри) ;
 • наявність жирових гриж під очима чи на верхніх повіках;
 • вроджені чи набуті  дефекти в ділянці повік;
 • дискомфорт,  зменшення поля зору внаслідок нависання  (птозу) верхніх повік;
 • дуже глибокі нососльозні борозни;

етнічний розріз очей (“азіатський”)

Переваги блефаропластики

Офтальмопластика Київ, виконана в сучасній клініці пластичної хірургії, має безліч переваг для пацієнта:

 • короткий період реабілітації;
 • можливість застосування місцевої анестезії, яка мінімально впливає на організм;
 • максимально точна дія лазеру, який майже не травмує прилеглі тканини;
 • амбулаторне проведення процедури - пацієнт може їхати додому вже через годину після закінчення операції;
 • можливість взагалі уникнути розрізів шкіри (в разі транскон'юнктивальної пластики);
 • тривалий омолоджуючий ефект;
 • можливість виконання разом з блефаропластикою ще й інших естетичних пластичних операцій - підтяжки брів та чола, ліпофілінгу тощо. Такий підхід здатен помітно змінити зовнішність на краще збільшення кута огляду.

Протипоказання для проведення

Пластика повік не може проводитися пацієнтам з наступними захворюваннями:

 • повільне згортання крові, схильність до кровотеч;
 • злоякісні пухлини;
 • цукровий діабет (декомпенсована форма);
 • глаукома;
 • захворювання щитоподібної залози;
 • важка стадія гіпертонічної хвороби.

Також блефаропластику не можна робити жінкам в період вагітності та лактації.

Рекомендації пацієнтам в реабілітаційному періоді

Для запобігання виникнення післяопераційних ускладнень та збереження результату операції на довгі роки, пацієнту потрібно дотримуватися декількох простих рекомендацій лікаря:

 • застосовувати спеціальні очні краплі. Вони допомагають усунути сухість та не допустити появи інфекційних ускладнень;
 • до зняття швів (приблизно тиждень) виконувати гігієнічні процедури на обличчі з максимальною обережністю;
 • протягом першого тижня після пластики потрібно уникати навантаження на очі;
 • бажано спати на спині;
 • в період реабілітації не користуватися декоративною косметикою, не носити контактні лінзи;
 • використовувати сонцезахисні окуляри в сонячну погоду
 • зменшити фізичну активність в перший місяць після операції. 

Ціни на лазерну блефаропластику

Вартість пластики повік може відрізнятися для кожного пацієнта, оскільки обсяг операції буде залежати від наявних проблем, їх важкості, загального стану організму та інших факторів. Тому ці питання варто обговорити з пластичним хірургом безпосередньо на прийомі. Ми ж наведемо середні ціні на  блефаропластику у VixClinic:

 

Верхня блефаропластика (виконує Доктор медичних наук)
28000
Нижня блефаропластика (виконує Доктор медичних наук)
34000
Кругова блефаропластика (виконує Доктор медичних наук)
58000

Записуйтесь на консультацію на сайті або по телефону, щоб отримати детальні відповіді на всі питання.  Наша команда зробить все, щоб наблизити вашу зовнішність до ідеалу!

Саме час подбати про свою красу та зовнішність

Залиште Ваш контактний номер телефону і ми зателефонуємо Вам найближчим часом

  Лікар є експертом у таких напрямках офтальмопластики, як:

  • Відновлювальна хірургія повік;
  • Естетична блефаропластика;
  • Реконструкція орбіти;
  • Видалення новоутворень допоміжного апарату очей.

  Офтальмоплатиска – це різновид пластичної хірургії, який ставить собі за мету відновлення анатомічних та функціональних дефектів органу зору та його придаткового апарату.

  Ми гарантуємо:

  1. Виконання всіх операцій та процедур на найвищому професійному рівні із застосуванням найсучасніших методів та дотриманням технологій
  2. Складання індивідуальної програми лікування для кожного пацієнта
  3. Відповідність застосовуваних матеріалів та обладнання світовим стандартам, наявність усіх необхідних сертифікатів та дозволів
  4. Підвищення якості життя з урахуванням індивідуальних побажань та професійної приналежності пацієнта

   

  Вартість послуг пластичної хірургії

  Назва процедури
  Ціна (грн)
  Видалення новоутворення повік (кіста, халязіон, атерома, ксантелазма) 1 око
  7600
  Видалення новоутворення повік із пластикою місцевими тканинами, 1 око
  16100
  Видалення новоутворення повік з пластикою аутотканями, 1 око
  26700
  Усунення вивороту повік, 1 око
  12650
  Усунення завороту повік, 1 око
  11600
  Видалення рубцевої тканини повік, 1 око
  25000
  Усунення рубцевих деформацій повік, 1 око
  33400
  Верхня блефаропластика (виконує Доктор медичних наук)
  28000
  Нижня блефаропластика (виконує Доктор медичних наук)
  34000
  Кругова блефаропластика (виконує Доктор медичних наук)
  58000
  Герніопластика, 1 око
  16100
  Усунення колобоми повік 1 ступеня , 1 око
  9400
  Усунення колобоми повік 2 ступеня, 1 око
  10650
  Усунення птозу верхньої повіки 1 ступеня, 1 око
  17000
  Усунення птозу верхньої повіки 2 ступеня, 1 око
  19000
  Усунення птозу верхньої повіки 3 ступеня, 1 око
  22000
  Усунення трихіазу, 1 око
  8000
  Усунення ускладненого трихіазу з блефаропластикою, 1 око
  16400
  Реконструкція повік методом прямого зближення, 1 око
  12200
  Реконструкція повік методом ковзного скроневого клаптя, 1 око
  18200
  Реконструкція повік по Хьюзу, 1 око
  33400
  Усунення синдрому м'яких повік, 1 око
  30650
  Транскон'юктивна блефаропластика за медичними показами
  20000
  Хірургічне лікування симблефарона за медичними показами
  37400
  Формування кон'юктивальної полості 1 клапоть аутослизової оболонки
  53300
  Формування кон'юктивальної полості 2 клапотя аутослизової оболонки
  67500
  Лагофтальм за медичними показами
  16250
  Лагофтальм з використанням Філлера за медичними показами
  9500
  Реконструктивне втручання на коньюнктиві за медичними показами
  18700
  Видалення птеригіуму 1 ступеню
  6050
  Видалення птеригіуму 2-3 ступеню
  10050
  Видалення птеригіуму 3 ступеню з пластикою аутослизової
  25000
  Видалення новоутворення кон'юктиви
  10650
  Видалення новоутворення кон'юктиви з пластикою місцевими тканинами
  18800
  Евісцерація
  13400
  Енуклеація
  15000
  Енуклеація з формуванням рухомої культі з імплантом
  30000
  Блефаролафія
  6400
  Діатермоагуляція вій
  3300
  Видалення новоутворення орбіти 1 ст.
  15000
  Видалення новоутворення орбіти 2 ст.
  20000
  Видалення новоутворення орбіти 3 ст.
  30000
  Усунення ретракції нижньої повіки з імплантом
  40000
  Видалення ксантелазми 1 ст.
  8000
  Видалення ксантелазми 2 ст.
  10000
  Видалення ксантелазми 3 ст.
  15000

  Ринопластика та Лор хірургія

  Назва процедури
  Ціна (грн)
  Пластика зовнішнього носа
  35680
  Хірургічна корекція зовнішнього носа
  20480
  Хірургічна корекція зовнішнього носа (1 категорії складності)
  56580
  Хірургічна корекція зовнішнього носа (2 категорії складності)
  69480
  Хірургічна корекція зовнішнього носа (3 категорії складності)
  79580
  Хірургічна корекція післятравматичного дефекту крила носа
  30480
  Хірургічна корекція широкого носа з усуненням м/к кісткового відділу носа
  17030
  Корекція мочки вуха
  4280
  Пластика вушної раковини (двостороння)
  17980

  Записуйтесь вже зараз, на огляд до лікаря та перевірку зору.
  VixClinic – ваша клініка майбутнього!

   Відправити повідомлення

    Send message

      Запис до дієтолога

       Запис до остеопата

         Запис до отоларінголога

          Запис до стоматолога

          [contact-form-7 404 "Не знайдено"]

          Відправити повідомлення

           Send message

             Запис до дієтолога

              Запис до остеопата

                Запис до отоларінголога

                 Запис до стоматолога

                 [contact-form-7 404 "Не знайдено"]