З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г
З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г

Консультація стоматолога

Консультація стоматолога - важливий етап у турботі про здоров'я ротової порожнини. Причому, необов'язково звертатися до лікаря з гострим болем. Навіть навпаки — краще, регулярно відвідувати дантиста з профілактичною метою. Так ви зможете своєчасно виявити проблему та не запускати ситуацію.

Стоматологічна клініка Vixclinic (місто Київ) пропонує консультації фахівців різних галузей, в залежності від ваших потреб. Вартість консультацій наших фахівців можна переглянути на сайті. Записатися на прийом дуже просто: це можна зробити за допомогою спеціальної форми зараз!

VC

Первинна консультація стоматолога 

Первинна консультація стоматолога – це перший візит пацієнта до лікаря. Крім візиту з профілактичною метою, пацієнту може знадобитися первинна консультація в таких випадках:

 • болить зуб при натисканні, контакт з холодним або гарячим;
 • турбують зуби мудрості, т.зв. "вісімки";
 • кровоточать ясна при чищенні зубів;
 • потемніла емаль;
 • відколовся шматочок зуба та інші.

Мета первинної консультації — визначити загальний стан здоров'я ротової порожнини, виявити проблеми та визначити необхідні заходи для їх вирішення. Якщо пацієнт потребує додаткових маніпуляцій, таких як реставрація зубів, імплантація або ортодонтичне лікування, лікар-стоматолог може направити його на консультацію до іншого фахівця.

Консультація стоматолога: що входить

До консультативного прийому входять: огляд порожнини рота, обговорення проблем та скарг пацієнта, надання рекомендацій щодо їх вирішення. Лікар додатково може провести різні діагностичні процедури, наприклад, рентген, щоб визначити стан зубів та ясен. Ціна консультації в такому разі буде вищою, оскільки включатиме і вартість цих процедур.

Також, крім призначення лікування на консультації, лікар дає пацієнту рекомендації щодо догляду за зубами та яснами.

Консультація ортодонта

Консультація з ортодонтом необхідна, коли потрібно оцінити положення зубів та щелеп. Лікування за її результатами може призначатися як у косметичних, так і в медичних цілях (наприклад, для виправлення прикусу або усунення проблем із диханням).

У ході ортодонтичної консультації лікар оцінює положення зубів та щелеп. А також може провести додаткові дослідження, такі як рентген або відбиток зубів. На підставі даних ортодонт може рекомендувати пацієнтові певні методи лікування (пластини, брекети, інвізілайни, ретейнери).

Консультація ортопеда стоматолога

Консультація стоматолога ортопеда необхідна, коли постає завдання визначити проблеми, пов'язані з жувальною функцією.

Ортопеди стоматологи лікують аномалії прикусу, відновлюють ушкоджені зуби. У деяких випадках за результатами консультації фахівця пацієнту може бути рекомендоване носіння знімного протеза, встановлення коронок, проведення імплантації.

Консультація хірурга стоматолога

Хірург стоматолог – це фахівець, який проводить хірургічні маніпуляції у роті. На консультації з цим фахівцем він оцінює стан вашої ротової порожнини та призначає подальше лікування, в тому числі це можуть бути різні хірургічні втручання. Стоматолог хірург проводить видалення зубів, кіст, лікування флюсу, уроджених патологій. Як правило, консультація хірурга стоматолога включає рентген, який допомагає лікарю отримати більше необхідної інформації. 

Слід зазначити, що консультації стоматологів різних напрямів може бути взаємопов'язані. Наприклад, після ортодонтичної консультації може знадобитися лікування в ортопеда або хірурга стоматолога.

Здорові зуби та ясна не тільки гарантують вам гарну усмішку, а й безпосередньо впливають на здоров'я всього організму! Тому так важливо не зневажати профілактичних оглядів: багато проблем легко усунути на початковому етапі, коли ще нічого не турбує. Запишіться на консультацію до потрібного спеціаліста або на первинний прийом до нашої клініки та отримайте професійну стоматологічну допомогу. 

Вартість послуг

Консультація

Назва послуги
Ціна (грн)
Терапевт
600
Комплексна консультація
1500
Ортодонт
1100
Хірург
600
Комплексна консультація у головного лікаря
2500
Імплантолог
600
Пародонтолог
600
Контрольний огляд
200

  Запис до стоматолога

  Відправити повідомлення

   Send message

     Запис до дієтолога

      Запис до остеопата

        Запис до отоларінголога

         Запис до стоматолога

          Дитяче відділення

          Відправити повідомлення

           Send message

             Запис до дієтолога

              Запис до остеопата

                Запис до отоларінголога

                 Запис до стоматолога

                  Дитяче відділення