З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г
З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г

Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг у медичному центрі VixClinic — це інноваційна процедура, яка використовує природні можливості організму для омолодження та відновлення шкіри. Метод заснований на введенні плазми, збагаченої тромбоцитами, яку отримують з власної крові пацієнта. У VixClinic використовуються найсучасніші технології та обладнання, що забезпечує високу ефективність та безпеку процедури.

Записатися на прийом
плазмоліфтинг
плазмоліфтинг у Києві
Переваги плазмоліфтингу у VixClinic:
 • Природне омолодження
 • Покращення стану шкіри
 • Застосування для різних зон
 • Комплексний ефект
 • Висока кваліфікація фахівців
 • Індивідуальний підхід

Плазмоліфтинг у Києві

Сучасні методики омолодження шкіри відрізняються високою ефективністю та безпечністю для здоровя пацієнтаСаме к таким відноситься плазмоліфтинг –  введення пацієнту його власноїнасиченої тромбоцитами плазмиЦей метод є дійсно унікальним та базується на результатах багатьох клінічних досліджень.
Крім тоговін гіпоалергенний та може використовуватися  практично для кожної людиниСаме тому ця процедура сьогодні користується такою популярністю та займає почесне місце серед інших методик  інєкційного омолоджуванняКрім естетичної косметології плазму використовують також з лікувальною метоюНаприкладтравматологи проводять своїм пацієнтам плазмоліфтинг суглобів для їх відновлення та зняття больового синдрому.

Як проводиться плазмоліфтинг?

Плазмоліфтинг обличчя, як ми вже розповіли – це методика, заснована на використанні плазми пацієнта. Вона містить стовбурові клітини, здатні перетворюватися на нові клітини шкіри та судин.  Склад людської крові в процентному відношенні виглядає приблизно так:

 • 93% складають еритроцити (червоні кров’яні тільці);
 • приблизно 1% – лейкоцити (білі кров’яні тільця);
 • 6% – тромбоцити.

При активуванні тромбоцитів в організмі вивільняються білкові комплекси (фактори росту). Процедура плазмоліфтинга проводиться приблизно на протязі години. Виконується амбулаторно, після її закінчення пацієнт може одразу покинути клініку. Щоб досягти помітного та стійкого ефекту, косметолог повинен чітко виконувати етапи процедури:

 • перший: з вени пацієнта лікар бере кров, приблизно 8 – 20 мл. Об’єм залежить від площі втручання, стану шкіри та інших факторів;
 • другий: пробірка з кров’ю поміщається у спеціальну центрифугу. Там, завдяки багатократним обертанням, кров ділиться на 3 головних складові:
 • еритроцити;
 • БеТП – бідна тромбоцитами плазма;
 • БоТП – богата тромбоцитами плазма.
 • третій:після лазерної обробки отриманий концентрат плазми вводиться пацієнту  ін’єкційним шляхом. Перед цим на шкіру може наноситися анестетик, але це не є обов’язковим, адже лікар використовує найтонші  голки.

Повний курс складається з 2 -3 сеансів. Після його завершення гарантовані помітні результати: омолодження шкіри, розгладження зморшок, зникнення пігментних плям, чіткість контурів обличчя.

Плазмоліфтинг шкіри головиінших ділянок тіла та обличчявиконаний у VixClinic –  дієва та унікальна процедураЇї головна відмінність від інших методів інєкційного омолодження – використання власної плазмиТаким чиномклітині шкіри починають оновлюватися без впливу штучних препаратівВведення  плазми не становить загрози навіть для алергіківоскільки компоненти власної крові не викликають реакції гіперчутливості.
Також при використанні цього методу під шкіру не потрапляє інфекціяА ось плазмапісля її введенняактивно впливає на клітини сполучної тканини та стимулює синтез власного еластинуколагенугіалуронової кислотиЦе сприяє швидкому омолодженню шкіри.

Протипоказання для проведення процедури

Плазмоліфтинг не виконують в наступних випадках:

 • при порушенні цілісності шкіри;
 • пацієнтам з онкологією;
 • при наявності проблем зі згортанням крові;
 • при гострих інфекційних захворюванняхактивному  герпесі;
 • пацієнтам з ВІЛ, гепатитами.

Показання до застосування:

 • алопеція;
 • рубці, акне;
 • зів’яла шкіра, зморшки на різних частинах тіла (обличчя, груди, зона декольте, руки).

Детальніше дізнатися про такі процедурияк плазмоліфтингмеханічна чистка обличчябіоревіталізація та інші можна у спеціалістів  VixClinic. Записуйтесь на консультацію та зробіть перший крок до зовнішностіпро яку мріяли!

ефект плазмоліфтингу
Як швидко стають помітними результати, і як довго зберігається ефект?

Перші результати від плазмоліфтингу зявляються не відразуа через дватри тижні. Пацієнт помічає, що його сальні залози почали працювати нормально, зникла себорея, підтягнулася шкіра, і взагалі – він виглядає значно ліпше. Якщо йому  проводився плазмоліфтинг шкіри голови, через 10 днів від початку лікування волосся починає  менше випадати та стає міцнішим.

Досягнутий ефект може зберігатися протягом двох роківЙого тривалість залежить від вікуособливостей шкіри пацієнтата інших факторів.

Вартість послуг
Назва послуги
Ціна (грн)
Програма PRP, (волосиста частина голови) 1 процедура
1500
Плазмотерапія PRP, (волосиста частина голови + обличчя/шия/деĸольте/тулуб) 1 пробірĸа/2 пробірĸи
2000/2500
Плазмотерапія PRP, 1 пробірĸа (обличчя, деĸольте, руĸи)
2200
Плазмотерапія Endoret 2 пробірĸи/4 пробірĸи
4500/5500
Запис до косметолога

Залиште свій контактний номер телефону і ми зателефонуємо вам найближчим часом

  Відгуки
  Дуже задоволена, що потрапила саме в цю клініку до Вікторії Олегівни. Нарешті у мене ідеальна посмішка - завдяки високому професіоналізму та чуйності Вікторії Олегівни, яка приділяла увагу найменшим дрібницям для створення як візуальної досконалості, так і здоров’я зубів. Вініри виглядають на мільйон, неможливо відірватися від свого відображення в дзеркалі!Найкращий лікар, рекомендую!
  Миша ПОВЕРМиша ПОВЕР
  12:05 09 May 24
  Все чудово😋
  Anastasia RechychAnastasia Rechych
  05:58 08 May 24
  Anna RoanAnna Roan
  22:32 11 Apr 24
  Я довіряю клініці, завжди якісна допомога. Відмінна якість послуг. В мене була доволі складна ситуація було приємно спостерігати як для лікарів клініки немає нічого неможливого! Я лікувалася у лікарів Кошарного Володимира, Патюк Ірини на чолі з чарівною Вікторією Стогіною, яка прооперувала мене. Нічого не страшно, з лікарями клініки. Вони дивовижно легко вирішують все, він простих проблем до складних випадків. Завжди приємна атмосфера відчуття що ти в правильному місці. Для мене важливо відчуття довіри і цю клініку рекомендую найближчим друзям за рідним.
  Вся родина лікується у Кошарного Володимира, послуги завжди на якісному рівні. Дуже вдячна персоналу медичного центру. Рекомендую їх послуги.
  Yanina ChernyaevaYanina Chernyaeva
  11:32 29 Mar 24
  Була на видаленні зубів мудрості під седацією у Стогіної Вікторії Олегівни.Дуже вдячна їй, все пройшло супер. Навіть після операції, вже ввечері, я була огірком 😁 Також хочу подякувати анестезіологу Ганні (на жаль, не знаю як по батькові), мене добре проконсультували, седація пройшла на ура, якихось ускладнень не було, дякую за її роботу!
  Приємний персонал, швидке обслуговування. Була у лора Дарини Олександрівни. Сподобалось 👍 Швидко виявила захворювання, зразу виписала лікування. Дуже задоволена, дякую
  js_loader

  Відправити повідомлення

   Send message

     Запис до дієтолога

      Запис до остеопата

        Запис до отоларінголога

         Запис до стоматолога

         [contact-form-7 404 "Не знайдено"]

         Відправити повідомлення

          Send message

            Запис до дієтолога

             Запис до остеопата

               Запис до отоларінголога

                Запис до стоматолога

                [contact-form-7 404 "Не знайдено"]