З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г
З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г

Плазмоліфтинг у Києві

Сучасні методики омолодження шкіри відрізняються високою ефективністю та безпечністю для здоровя пацієнта. Саме к таким відноситься плазмоліфтинг –  введення пацієнту його власної, насиченої тромбоцитами плазми. Цей метод є дійсно унікальним та базується на результатах багатьох клінічних досліджень.
Крім того, він гіпоалергенний та може використовуватися  практично для кожної людини. Саме тому ця процедура сьогодні користується такою популярністю та займає почесне місце серед інших методик  інєкційного омолоджування. Крім естетичної косметології плазму використовують також з лікувальною метою. Наприклад, травматологи проводять своїм пацієнтам плазмоліфтинг суглобів для їх відновлення та зняття больового синдрому.

Як проводиться плазмоліфтинг?

Плазмоліфтинг обличчя, як ми вже розповіли – це методика, заснована на використанні плазми пацієнта. Вона містить стовбурові клітини, здатні перетворюватися на нові клітини шкіри та судин.  Склад людської крові в процентному відношенні виглядає приблизно так:

 • 93% складають еритроцити (червоні кров’яні тільці);
 • приблизно 1% – лейкоцити (білі кров’яні тільця);
 • 6% – тромбоцити.

При активуванні тромбоцитів в організмі вивільняються білкові комплекси (фактори росту). Процедура плазмоліфтинга проводиться приблизно на протязі години. Виконується амбулаторно, після її закінчення пацієнт може одразу покинути клініку. Щоб досягти помітного та стійкого ефекту, косметолог повинен чітко виконувати етапи процедури:

 • перший: з вени пацієнта лікар бере кров, приблизно 8 – 20 мл. Об’єм залежить від площі втручання, стану шкіри та інших факторів;
 • другий: пробірка з кров’ю поміщається у спеціальну центрифугу. Там, завдяки багатократним обертанням, кров ділиться на 3 головних складові:
 • еритроцити;
 • БеТП – бідна тромбоцитами плазма;
 • БоТП – богата тромбоцитами плазма.
 • третій:після лазерної обробки отриманий концентрат плазми вводиться пацієнту  ін’єкційним шляхом. Перед цим на шкіру може наноситися анестетик, але це не є обов’язковим, адже лікар використовує найтонші  голки.

Повний курс складається з 2 -3 сеансів. Після його завершення гарантовані помітні результати: омолодження шкіри, розгладження зморшок, зникнення пігментних плям, чіткість контурів обличчя.

Плазмоліфтинг шкіри голови, інших ділянок тіла та обличчя, виконаний у VixClinic –  дієва та унікальна процедура. Її головна відмінність від інших методів інєкційного омолодження – використання власної плазми. Таким чином, клітині шкіри починають оновлюватися без впливу штучних препаратів. Введення  плазми не становить загрози навіть для алергіків, оскільки компоненти власної крові не викликають реакції гіперчутливості.
Також при використанні цього методу під шкіру не потрапляє інфекція. А ось плазма, після її введення, активно впливає на клітини сполучної тканини та стимулює синтез власного еластину, колагену, гіалуронової кислоти. Це сприяє швидкому омолодженню шкіри.

Протипоказання для проведення процедури

Плазмоліфтинг не виконують в наступних випадках:

при порушенні цілісності шкіри;

– пацієнтам з онкологією;

– при наявності проблем зі згортанням крові;

– при гострих інфекційних захворюваннях, активному  герпесі;

– пацієнтам з ВІЛ, гепатитами.

Як швидко стають помітними результати, і як довго зберігається ефект?

Перші результати від плазмоліфтингу зявляються не відразу, а через дватри тижні. Пацієнт помічає, що його сальні залози почали працювати нормально, зникла себорея, підтягнулася шкіра, і взагалі – він виглядає значно ліпше. Якщо йому  проводився плазмоліфтинг шкіри голови, через 10 днів від початку лікування волосся починає  менше випадати та стає міцнішим.

Досягнутий ефект може зберігатися протягом двох років. Його тривалість залежить від віку, особливостей шкіри пацієнта, та інших факторів.

Детальніше дізнатися про такі процедури, як плазмоліфтинг, механічна чистка обличчя, біоревіталізація та інші можна у спеціалістів  VixClinic. Записуйтесь на консультацію та зробіть перший крок до зовнішності, про яку мріяли!

Показання до застосування:

 • алопеція;
 • рубці, акне;
 • зів’яла шкіра, зморшки на різних частинах тіла (обличчя, груди, зона декольте, руки).
Назва процедури
Ціна (грн)
Програма PRP, (волосиста частина голови) 1 процедура
1500

Плазмотерапія PRP, (волосиста частина голови + обличчя/шия/деĸольте/тулуб) 1 пробірĸа/2 пробірĸи

2000/2500

Плазмотерапія PRP, 1 пробірĸа (обличчя, деĸольте, руĸи)

2200

Плазмотерапія Endoret 2 пробірĸи/4 пробірĸи

4500/5500

Поєднується з будь-якими косметологічними процедурами. Побічних проявів не буває. По безпеці і ефективності аналогів плазмоліфтингу – немає.


   Запис до нутриціолога

   Відправити повідомлення

     Запис до дієтолога

      Запис до остеопата

        Запис до отоларінголога

         Запис до стоматолога

          Дитяче відділення

           Запис до нутриціолога

           Відправити повідомлення

             Запис до дієтолога

              Запис до остеопата

                Запис до отоларінголога

                 Запис до стоматолога

                  Дитяче відділення