З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г
З 9:00 до 20:00
м. Київ, вул. К. Малевича, 86-Г

Вісцеральна остеопатія

Вісцеральний масаж –  ефективний метод лікування різних патологій внутрішніх органів та організму в цілому. Має помітну оздоровчу дію, яка проявляється відразу. Щоб зрозуміти всю користь вісцеральної остеопатії, потрібно знати декілька важливих речей:

 1. Наше здоров’я формується тріадою: структура/енергетика, емоції/хімічна складова.
 2. Коли порушуються функції внутрішніх органів, страждають всі ці складові. Цей негативний вплив проявляється так:
 • порушення в діяльності внутрішніх органів відбивається на психоемоційному стані (емоційна складова);
 • внутрішні органи формують т.з. “хімічну складову”;
 • захворювання будь якого органу негативно впливає на місце його фіксації до кісток за допомогою зв’язкового апарату(структура).

Вісцеральний масаж – користь та специфіка виконання

Вісцеральний масаж живота – специфічна техніка мануальної терапії, що базується на  механічному впливі  на внутрішні органи та черевну порожнину в цілому. Потрібного ефекту можна досягти, лише чітко розуміючи, куди потрібно натискати та з якою інтенсивністю. Ця методика лікування вважається максимально щадною і водночас дозволяє   отримати стійкий довготривалий ефект. 

Вісцеральна терапія живота передбачає обмеженість зони впливу. Досвідчений спеціаліст в процесі масажу здатен “повернути на місце” саме той орган, який цього потребує. Все це можливе лише завдяки майстерності лікаря, без використання жодних інструментів  та будь-якого хірургічного втручання.

Перш за все, спеціаліст оглядає живіт пацієнта та перевіряє стан шкірно-вісцеральних зв’язок. Це дає йому можливість зробити висновки про функціонування внутрішніх органів і розробити план подальших дій. 

Користь вісцерального терапії важко переоцінити, і вона підтверджується багатьма офіційними джерелами. Разом з тим, техніка такого масажу дуже складна, тому довіряти своє тіло і роботу з ним потрібно справжньому професіоналу. Знайти такого можна у VixClinic – сучасному медичному центрі в Києві. 


Користь вісцеральної терапії

Вісцеральна терапія  може бути корисною та допомагати при лікуванні багатьох захворювань. Особливо ж ефективною вона є в наступних випадках:

 

 • при лікуванні хронічних захворювань органів шлунково-кишкового тракту – виразкової хвороби, ентероколітів, геморою, запорів, гастритів, панкреатиту, безкалькульозного холецистситу,дискінезії жовчовивідних шляхів  та інших патологій;
 • для боротьби з захворюваннями органів малого тазу. Такий масаж дає позитивні результати при хронічному простатиті, безплідді, дисменореї та інших порушеннях. Слід відзначити, що робити його не можна під час менструацій, вагітності, кровотеч;
 •  вісцеральний масаж корисний також для пацієнтів із захворюваннями опорно-рухового апарату (остеохондрозом, протрузіями міжхребцевих дисків тощо);
 • при хронічних захворюваннях органів дихання, при яких погано відходить мокротиння.  

Практика підтверджує корисність вісцеральної терапії також для пацієнтів з цукровим діабетом. Після сеансів хворих перестають турбувати слабкість, свербіж шкіри, головний біль та інші супутні симптоми захворювання, а головне – нормалізується рівень глюкози в крові.

Фізіологічні основи вісцеральної терапії

Перш за все, головна мета проведення сеансів вісцерального масажу – нормалізація положення та свободи рухів органів черевної порожнини, малого тазу та грудної клітини. Також при цьому ліквідується негативний вплив натягу зв’язкового апарату на точки кріплення.

Сьогодні вже доведено, що при запальному процесі в будь-якому  органі відбувається парез нервових тканин, що супроводжується сильним спазмом судин. Внаслідок цього хворий орган отримує менше кисню та поживних речовин. Також відбувається застій венозної крові та лімфи,  що призводить до накопичення продуктів життєдіяльності хвороботворних мікроорганізмів.

Досвідчений масажист здатен зробити так, що клітини хворих органів знов почнуть отримувати необхідну кількість  поживних речовин та кисню, і це значно прискорить процес одужання.

Протипоказання до вісцеральної терапії

Перш за все, необхідно відзначити, що виконувати вісцеральний масаж може тільки досвідчений фахівець, який має медичну освіту, досконало знає анатомію та фізіологію організма людини. Тому, щоб бути впевненими у майстерності лікаря, переконайтеся в його кваліфікації.

Також необхідно пам’ятати про те, що вісцеральна терапія протипоказана при деяких захворюваннях:

 • розлади психіки;
 • злоякісні пухлини;
 • кровотечі;
 • тромбофлебіт;
 • будь-які захворювання в стадії загострення;
 • висока температура тіла на тлі інфекційного захворювання.

Ціни на вісцеральну остеопатію

Приблизну вартість сеансу вісцерального масажу ми наведемо в таблиці. Зазначимо, що про необхідну кількість сеансів та особливості проведення процедури вам розповість лікар на прийомі.

Запрошуємо вас та вашу родину на консультацію!

За допомогою вісцеральної остеопатії лікують:

 • захворювання ЖКТ (гастрит, дуоденіт, дискінезію жовчовивідних шляхів, холецистит);
 • органи дихальної системи (гайморит, риніт, аденоїди, алергії);
 • гінекологічні захворювання;
 • геморой;
 • простатит.

 

Назва процедури
Тривалість
Ціна (грн)
Вісцеральна остеопатія
60 хвилин
2500
Зверева
Зверєва Тетяна
Остеопат

  Запис до остеопата

  Відправити повідомлення

   Send message

     Запис до дієтолога

      Запис до остеопата

        Запис до отоларінголога

         Запис до стоматолога

          Дитяче відділення

          Відправити повідомлення

           Send message

             Запис до дієтолога

              Запис до остеопата

                Запис до отоларінголога

                 Запис до стоматолога

                  Дитяче відділення